Powstanie "Gliniarz z Beverly Hills 4"? Eddie Murphy zaskoczył wszystkich

02.10.2019 08:56
Eddie Murphy |undefined Fot. . shutterstock.com

"Gliniarz z Beverly Hills" to słynna komedia sensacyjna z lat 80. w reżyserii Martina Bretsa. W głównego bohatera wcielił się Eddie Murphy.

Od czasu premiery "Gliniarza z Beverly Hills 3" minęło 25 lat. Film ujrzał światło dzienne 3 września 1994 roku, a o kolejnej części mówiło się jeszcze w latach 90. i później w 2006 roku. W pewnym momencie planowano nawet stworzenie serialu telewizyjnego, ale ten pomysł nigdy nie został zrealizowany. Kolejne doniesienia pojawiły się w 2016 roku. Tym razem problemem było znalezienie reżysera. W końcu w 2019 roku Eddie Murphy postanowił wypowiedzieć się na temat "Gliniarza z Beverly Hills 4".

Powstanie "Gliniarz z Beverly Hills 4"? Eddie Murphy odpowiada

Eddie Murphy rozmawiał z Collider na temat nowego filmu, nad którym pracował. Mowa o "Dolemite Is My Name". Aktor opowiedział również o swoich planach na przyszłość. Czy znalazło się w nich miejsce dla "Gliniarza z Beverly Hills 4"?

Tak, to właśnie będziemy robić po "Księciu w Nowym Jorku 2", będziemy pracować nad "Gliniarzem z Beverly Hills" i później mam w planach powrót na scenę do robienia stand-upów. W zasadzie to, na czym się później skupie będą stand-upy i "Gliniarz z Beverly Hills".

Przeczytaj także

Co więcej, Eddie Murphy zdradził, że te dwie produkcje będą jego "ostatnim rozdziałem". Aktor przyznał, że zmieniły mu się priorytety:

Powtarzam to już od dłuższego czasu, te filmy i "Saturday Night Live" traktuję jako zakończenie pewnej książki i jeśli zdecyduję, że chce siedzieć już do końca na kanapie, zakończę to śmiesznym akcentem i jeśli będę na tyle kreatywny, zajmę się stand-upami. Mogę wejść na scenę i robić swoje show i jeśli jakiś niesamowity filmowiec wyjdzie z pomysłem świetnego filmu to dlaczego nie? Jednak nie będę robić dwóch lub trzech filmów w roku, jak to robiłem kiedyś. Teraz wolę zostawać w domu z dziećmi.

Najnowszym filmem, w którym pojawi się Eddie Murphy, jest "Dolemite Is My Name". Premiera produkcji ma się odbyć jeszcze w 2019 roku, ale narazie nie znamy dokładnej daty. Film opowie o popularnym komiku, który występował pod pseudonimem Dolemite.

Zobacz także: Eddie Murphy powraca w nowym filmie Netfliksa "Dolemite Is My Name"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.