Powstanie filmowa adaptacja sequelu Harry'ego Pottera? J.K. Rowling zaskoczyła fanów

06.09.2019 09:30
Harry Potter|undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: Co jest nie tak z filmem Harry Potter i Czara Ognia?

Ostatnia książka z cyklu "Harry Potter" powstała w 2007 roku, ale fani nadal mają nadzieję, że ukaże się coś nowego...

Wygląda na to, że przygody Harry'ego Pottera nie dobiegły jeszcze końca. Fani wciąż po cichu liczą, że powstaną kolejne książki, które opowiedzą o historii czarodzieja. Mają nadzieję również na to, że w kinach pojawią się kolejne filmy, które będą adaptacją tych dzieł. 5 września 2019 roku J.K. Rowling opublikowała post, który zaskoczył większość fanów i pozostawił ich z masą pytań.

Powstanie filmowa adaptacja sequelu Harry'ego Pottera? J.K. Rowling zaskoczyła fanów

Tweet, który umieściła pisarka, zawierał krótki opis i grafikę. Na zdjęciu pojawiło się czarno-białe logo węża, różdżki i czaszki. Niektórym fanom przypominało Voldemorta. Obrazek został opatrzony opisem:

Czasem ciemność wyłania się z nieoczekiwanych miejsc...

Autorka umieściła w opisie hasztagi "Harry Potter" i "Cursed Child". W 2013 roku Rowling stworzyła podstawy scenariusza pod sztukę teatralną "Harry Potter i Przeklęte dziecko", która została wydana w formie książki. Fani spekulowali, że powstanie filmowa adaptacja "Przeklętego dziecka". Jednak kiedy plotki przybrały na sile, fanklub Harry'ego Pottera "Pottermore" udostępnił post pisarki z 20 stycznia 2017 roku, w którym Rowling napisała:

Wiem, że wiele osób szuka powodu, żeby być wesołym, ale nie ma prawdy w plotkach o trylogii #CursedChild!

Przeczytaj także

"Pottermore" opatrzyli to opisem:

@CursedChildNYC czeka coś niespodziewanego, ale nie będzie to film...

Ciekawe, o co może chodzić. Narazie nie mamy zbyt wielu informacji na temat przyszłości "Przeklętego dziecka". Miejmy nadzieję, że J.K. Rowling jeszcze wszystkich pozytywnie zaskoczy...

Zobacz także: J.K. Rowling zapowiedziała nowe książki z serii "Harry Potter"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.