Robert Downey Jr. zaskoczył fanów nową fryzurą. Szykuje się do niecodziennej roli

23.11.2022 16:13
Robert Downey Jr. zaskoczył fanów nową fryzurą. Szykuje się do niecodziennej roli Fot. Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News

RDJ jest dla świata od lat Tonym Starkiem. Aktor skończył jednak swoją przygodę z MCU i teraz szuka nowych wyzwań - jedno z nich wymagało od niego sporej zmiany wizerunkowej.

Robert Downey Junior jest łysy [FOTO]

W 2019 roku Robert Downey Junior oficjalnie zakończył swoją przygodę z Marvel Cinematic Universe po bardzo dobrze przyjętych występach jako Tony Stark/Iron Man. Teraz aktor postanowił w końcu zerwać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem, który był wręcz synonimiczny z czasami Marvela - RDJ ogolił się na łyso.

Polecamy

Aktor poprosił o pomoc swoich dwóch synów, Extona i Indio, a następnie wzięli się do pracy i efekt końcowy jest piorunujący. Nie było to jednak spowodowane jedynie "odświeżeniem" swojego looku - Downey pracuje nad nowym serialem "The Sympathizer", będącym adaptacją powieści Vieta Thanha Nguyena, za którą pisarz otrzymał nagrodę Pulitzera.

Inni natomiast stwierdzili, że RDJ teraz byłby dobrym Lexem Luthorem w filmach od DC Comics, ale nie spodziewamy się, by Downey chciał ponownie wskoczyć do superbohaterskiego świata:

Polecamy

Powieść to szpiegowski thriller, a jednocześnie satyra o francusko-wietnamskim komunistycznym szpiegu z czasów Wojny w Wietnamie. Według opisów, to "interesująca opowieść o tożsamości i Ameryce, wciągająca historia szpiega, a także piękny traktat o przyjaźni i miłości". 

Robert Downey Jr. przyjął rolę ponieważ to nie tylko wspaniała historia, ale również szansa na pokazanie różnych twarzy. RDJ ma zagrać głównych antagonistów w produkcji - każdy z nich ma reprezentować inną wersję amerykańskiego establishmentu - wśród nich znajdzie się młody kongresmen z Orange County, agent CIA i hollywoodzki reżyser.

Na razie data premiery nowego serialu Roberta Downeya nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.