Schody z filmu "Joker" stały się atrakcją turystyczną w Nowym Jorku

21.10.2019 09:03
Schody z Fot. . LILO/SIPA/SIPA/East News

Ci, którzy oglądali "Jokera" wiedzą, że scena, w której główny bohater tańczy na schodach należy do jednej z najciekawszych w filmie. 

Czy schody z "Jokera" będą równie popularne jak te, które pojawiły się w filmie "Rocky"? Bardzo prawdopodobne. Okazuje się, że ponad dwa tygodnie po premierze produkcji Warnera, jedno z miejsc, w którym Todd Philips kręcił swój najnowszy film, przykuwa uwagę zarówno turystów, jak i mieszkańców Nowego Jorku. Fani wchodzą na schody, udają, że tańczą i robią sobie zdjęcia. 

Schody z filmu "Joker" stały się atrakcją turystyczną w Nowym Jorku

Wiele z fotografii niemal od razu trafiło do sieci. Nie trudno się domyślić, że większość pojawiła się na Instagramie. Okazuje się, że scena, w której Joker, grany przez Joaquina Phoenixa, schodzi ze schodów do piosenki Gary'ego Glittera "Rock and Roll Part 2", wywołała niemałe zamieszanie. 

Przeczytaj także

Ta atrakcja turystyczna znajduje się na Bronksie, dzielnicy, której reputacja nie jest zbyt dobra. Co prawda ilość pożarów i kradzieży zmalała w ostatnim czasie, ale wciąż ten rejon nie jest najchętniej odwiedzany przez zwiedzających. W międzyczasie najnowsze dzieło Todda Philipsa pobiło kolejny rekord. Produkcja zarobiła już około 543 miliony dolarów. 

Zobacz także: Jared Leto próbował zablokować produkcję "Jokera"? 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.