"Strażnicy Galaktyki 3" doczekali się zwiastuna. Zapowiada się... smutny film? [WIDEO]

02.12.2022 12:01
"Strażnicy Galaktyki 3" doczekali się zwiastuna. Zapowiada się... smutny film? [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Marvel Studios/Disney

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Strażnicy Galaktyki 3" w reżyserii Jamesa Gunna i ten zapowiada nam nieco... sentymentalną, a w porywach może i smutną podróż sympatycznych bohaterów.

Strażnicy Galaktyki 3 - oto pierwszy zwiastun filmu

Quill, Drax, Groot, Rocket, Mantis, Nebula i Gamora powracają w nowym zwiastunie filmu "Strażnicy Galaktyki 3", który ma być zwieńczeniem popularnej trylogii stworzonej przez Jamesa Gunna. Ten jest znacznie bardziej smutny i sentymentalny, niż można było się spodziewać, a motywem przewodnim materiału zdaje się być zaprzestanie ucieczki przed swoją przeszłością. 

Polecamy

Widzimy jak Strażnicy otwierają świat przypominający naszą Ziemię, który zamieszkują jednak humanoidalne zwierzęta, starają się odnaleźć i ponownie zwerbować do drużyny Gamorę, która "wróciła do żywych" jako ona sama z przeszłości, a także stają naprzeciwko nowym kosmicznym zagrożeniom w postaci m.in. Adama Warlocka, którego występ w filmach Marvela był teasowany już w pierwszej odsłonie "Strażników Galaktyki".

Poniżej zobaczycie pierwszy zwiastun finałowych przygód "Strażników Galaktyki":

Polecamy

W obsadzie produkcji pojawią się oczywiście Chris Pratt, Dave Bautista, Pom Klementieff, Zoe Saldana, Karen Gillan, Sean Gunn oraz Bradley Cooper jako Rocket i Vin Diesel jako Groot. W nowych rolach pojawią się natomiast m.in. Will Poulter oraz Chukwudi Iwuji.

"Strażnicy Galaktyki 3" mają zadebiutować w kinach 5 maja 2023 roku. Niedawno na Disney+ zadebiutował natomiast specjalny program świąteczny ze Strażnikami i Kevinem Baconem w rolach głównych.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.