Sylvester Stallone jak Ozzy i Kardashianki. Jego rodzina również będzie bohaterami reality show

03.02.2023 14:47
Sylvester Stallone jak Ozzy i Kardashianki. Jego rodzina również będzie bohaterami reality show Fot. Charles Sykes/Invision/East News

Już niedługo na antenie Paramount+ (a w Polsce najpewniej na SkyShowtime) zadebiutuje serial reality-show/dokument o rodzinie Stallone'ów.

Sylvester Stallone i jego rodzina bohaterami reality-show

Paramount+ postanowił zrealizować serial dokumentalny/reality-show o rodzinie Sylvestra Stallone. Podobnie jak "Keeping Up With the Kardashians" i "Osbourne'owie", produkcja ma się skupić na gwiazdorze, a także jego żonie Jennifer Flavin Stallone oraz córkach Sophii, Sistine i Scarlet.

Polecamy

Produkcja zadebiutuje na Paramount+ wiosną 2023 roku i będzie drugim programem Stallone'a dla serwisu - dołączy do "Króla Tulsy", który po dobrych ocenach i niezłej oglądalności doczeka się 2. sezonu.

Pierwszy oficjalny teaser programu o Stallone'ach ma zadebiutować w trakcie Super Bowl - na razie do sieci trafiła zapowiedź nowości Paramount+ z udziałem różnych gwiazd ich różnych produkcji (pojawiają się Dora, Beavis i Butt-Head, kapitan Pike ze "Star Treka", a także córki Stallone'a):

Polecamy

W niedawnym wywiadzie z The Hollywood Reporter Stallone wyjaśnił, że chciał spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi, dlatego zdecydował się na zrobienie tego "reality show, za które wszyscy mnie teraz jadą":

Stwierdziłem, że reality show to będzie idealny sposób na stworzenie domowego filmu. To coś, dzięki czemu będę spędzał czas ze swoimi dziećmi z powodu pracy - i ja będę mógł je podziwiać i one będą mogły podziwiać mnie. To będzie prawda. To jest dla mnie świetna okazja, więc nie patrzę na to jako na "upadek". Ale za każdym razem jak robisz coś takiego, to ludzie mówią: "o matko, ma pewnie problemy finansowe". Wręcz przeciwnie.

Stallone potwierdził również, że jego publiczne rozstanie z Jennifer Flavin - a następnie powrót - będą częścią tej serii:

Życie jest kruche i czasami trudno jest zrozumieć, jak trudno jest znaleźć prawdziwie dobrą relację. Czasami stawiałem pracę ponad swoją rodzinę i to jest tragiczny błąd, którego nigdy już nie popełnię.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.