Tak będzie wyglądała obsada „Gotham City Sirens”?

Natalia Hluzow
28.12.2017 13:58
Tak będzie wyglądała obsada „Gotham City Sirens”? Fot. kadr z wideo

Film o przestępczyniach z Gotham City wciąż jest jeszcze w fazie developmentu, ale pojawiają się coraz poważniejsze prognozy odnośnie tego, kto wcieli się w tytułowe bohaterki.

W gąszczu nadchodzących projektów filmowych osadzonych w świecie DC wciąż znajdują się „Gotham City Sirens”. Potwierdził to sam reżyser nadchodzącego filmu, David Ayer, w wywiadze dla magazynu Collider.

Opowieść o połączonych siłach najgroźniejszych przestępczyń z Gotham – Harley Quinn, Poison Ivy i Catwoman – sięga 2009 roku, kiedy mroczne uwodzicielki po raz pierwszy wystąpiły jako grupa w zeszycie „Gotham City Sirens #1” wydanym w ramach serii „Batman: Reborn”. Teraz mają zawładnąć ekranem i sprawić, że wszystkie dziewczyny będą chciały nimi być, a wszyscy faceci będą chcieli z nimi... być.

Pomysł, by stworzyć film o niegrzecznych uwodzicielkach z DC zrodził się po premierze przyjętego z niewielkim entuzjazmem „Legionu samobójców”. Film miał bowiem tylko jedną mocną stronę i była nią Margot Robbie w roli Harley Quinn. Dlatego też szybko zaczęto mnożyć projekty, w których aktorka ma powrócić w tej roli – „Legion samobójców 2”, solowy film Harley Quinn, film o romansie Jokera i Harley i właśnie „Gotham City Sirens”, w którym dołączą do niej dwie przyjaciółki i partnerki w zbrodni.

Już w październiku 2017 pojawiły się spekulację, że w roli Catwoman zobaczymy znaną z filmu „Baby Driver” i serialowej wersji „Od zmierzchu do świtu” Eizę González. Grafik kryjący się pod pseudonimem Boss Logic przygotował wówczas propozycję wyglądu aktorki w stroju Kobiety-Kota.

Teraz świat obiegła wieść, że w Trujący Bluszcz może wcielić się Riley Keough, którą dotychczas mogliśmy zobaczyć w filmach „Mad Max: Na drodze gniewu” czy „American Honey”.

Wszystko bazuje na razie na przypuszczeniach i tweecie, w którym ktoś uznał ją za idealną do tej roli, co aktorka skomentowała z aprobatą... Jednak wersja jej zdjęcia w kostiumie Poison Ivy już pojawiła się w sieci i prezentuje się całkiem nieźle:

Czy właśnie w takim składzie przestępczynie z Gotham City zaprezentują nam się na ekanach kin?

gotham city sirens Fot. foto: kadr z wideo

Na razie nic nie jest jeszcze przesądzone, gdyż o projekcie wiadomo niewiele poza tym, że ma powstać. Nie ma też oficjalnej informacji, który film DC z Margot Robbie w roli głównej pojawi się na ekranach jako pierwszy. Lecz to i tak więcej, niż można powiedzieć na temat filmu o superbohaterkach z MCU. Niemniej, pomarzyć zawsze można, a kiedy tylko poznamy jakiekolwiek szczegóły dotyczące filmu o Harley i spółce, niezwłocznie Was o tym poinformujemy!

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.