Taylor Lautner ostatnio wziął ślub. Jego żona nazywa się teraz... Taylor Lautner

14.11.2022 14:57
Taylor Lautner ostatnio wziął ślub. Jego żona nazywa się teraz... Taylor Lautner Fot. Rich Fury/Invision/AP/East News

Jakiś czas temu Taylor Lautner ożenił się ze swoją wybranką Taylor Dome. W ramach ciekawego żarciku, jego żona postanowiła przejąć jego nazwisko. 

Taylor Lautner ożenił się z Taylor Lautner

Niedawno gwiazdor "Zmierzchu" poślubił swoją narzeczoną, która po przejęciu jego nazwiska nazywa się teraz tak samo, jak on. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Taylor Lautner był związany z kimś, kto ma na imię Taylor - niedługo po sukcesie wspomnianej produkcji, aktor był w związku ze znaną piosenkarką Taylor Swift.

Polecamy

Kilkanaście lat później, a konkretnie w 2018 roku, Lautner poznał jednak Taylor Dome, pielęgniarkę z Kalifornii. Para zaręczyła się w 2021 roku, a w piątek 11 listopada 2022 roku wzięła ślub. Ku uciesze mediów, kobieta postanowiła przyjąć jego nazwisko. Oznacza to, że Taylor Lautner został właśnie mężem Taylor Lautner.

Na temat tej niecodziennej sytuacji wypowiedział się sam aktor w rozmowie z Kelly Clarkson. Ten powiedział w jej programie:

Mamy już to samo imię. To będzie dość skomplikowane. Dosłownie będziemy tą samą osobą! Jestem narcyzem.

Polecamy

Jak podają dziennikarze portalu Wirtualna Polska w ceremonii zaślubin, która odbyła się w piątek 11 listopada w Kalifornii, wzięło udział około 100 osób.

O Taylor Lautner (żonie) jakiś czas temu było głośno w plotkarskich mediach, ponieważ przyznała, że w dzieciństwie była po stronie Edwarda Cullena, do którego cholewki smoliła Bella Swan w "Zmierchu". Los więc z niej zadrwił, kiedy kilkanaście lat później powiedziała sakramentalne "tak" facetowi, który grał jego "rywala", Jacoba Blacka.

Ot, taka ciekawostka. Młodej parze Taylorów Lautnerów życzymy szczęścia na nowej drodze życia.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.