Tomasz Kot jako Profesor Kleks. Zobaczcie, jak aktor zmienił się do ikonicznej roli [FOTO]

22.11.2022 10:37
Tomasz Kot jako Profesor Kleks. Zobaczcie, jak aktor zmienił się do ikonicznej roli [FOTO] Fot. Pawel Wodzynski/East News

Aktor wyjawił, że zakończył już pracę na planie zdjęciowym do filmu "Akademia Pana Kleksa", w którym zagra tytułową rolę pociesznego edukatora. Jak się zmienił?

Akademia Pana Kleksa - jak będzie wyglądał Tomasz Kot w głównej roli?

Tomasz Kot jako Pan Kleks ze słynnej "Akademii Pana Kleksa" wygląda wręcz nie do poznania. Aktor właśnie podzielił się nową fotografią z finałowego dnia pracy na planie nowej części kultowego filmu.

Polecamy

Jak czytamy w opisie zdjęcia Kota:

Wczoraj w nocy zakończyłem okres zdjęciowy gigantycznej przygody, do której zaprosił mnie Maciej Kawulski. Było magicznie i cudownie! Były guziki i motyle!

Przygody Pana Kleksa w wykonaniu Tomasza Kota będą podobno podzielone na dwie części. Pierwszy film z nowej serii trafi do kin już w 2023 roku. Druga część przygód Ambrożego Kleksa i jego gromadki rozbrykanych dzieci pojawi się na ekranach dopiero w 2025 roku.

Już kilka miesięcy temu potwierdzono również, że w objętej tajemnicą roli do serii powróci Piotr Fronczewski. Największą niespodzianką była jednak decyzja o tym, by nieco zmodernizować zasady tytułowej Akademii. Jak pewnie pamiętacie, oryginalnie uczęszczali do niej sami chłopcy z imionami zaczynającymi się na literkę "A" - reżyser i spółka postanowili to zmienić.

Polecamy

Teraz zamiast Adasia Niezgódki poznamy przygody Ady Niezgódki, w którą wcieli się Antonina Litwiniak.

Flm ma być zaledwie początkiem multimedialnego uniwersum. W planach są aplikacje rozszerzonej rzeczywistości, tokeny NFT, a także programy dotyczące edukacji (zwłaszcza w zakresie inteligencji emocjonalnej i empatii) oraz promowania m.in. ekologii.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.