TOP 7: Najlepsze filmy, w których zagrał Ryan Reynolds. "Deadpool" i inne

13.03.2019
Aktualizacja: 19.02.2020 10:06
Najlepsze filmy z Ryanem Reynoldsem|undefined Fot. : Splash News/EAST NEWS

Ryan Reynolds jest znany z wielu popularnych filmów, które z pewnością większość Was widziała. Przedstawiamy zestawienie 7 najlepszych filmów z Ryanem Reynoldsem.

Ryan Reynolds jest obecnie jednym z popularniejszych aktorów w Hollywood. Swoją karierę rozpoczął w wieku 17 lat. Właśnie wtedy pierwszy raz zagrał w filmie. Wcielił się w dwie role: Ganesha i Jeffreya w kanadyjskim dramacie "Zwyczajna magia". Swoją pierwszą nominację zyskał po filmie "Wieczny Student". Nagrodę Teen Choice przyniosła mu rola psychopatycznego mordercy w remake'u filmu "Amityville". W 2016 roku wcielił się w tytułową rolę w filmie "Deadpool".

Top 7: Najlepsze filmy z Ryanem Reynoldsem

Przeczytaj także

Przedstawiamy Wam najlepsze filmy, w których zagrał Ryan Reynolds. Aktor nie raz udowodnił, że żadna rola nie jest dla niego problemem.

1. "Deadpool" reż. Tim Miller (2016)

Wade Wilson jest byłym żołnierzem oddziałów specjalnych. Ma kochającą kobietę i wszystko idzie w dobrym kierunku. Pewnego razu mężczyzna zostaje poddany niebezpiecznemu eksperymentowi, który uwalnia jego alter ego. Wade postanawia się zemścić.

2. "Amityville" reż. Andrew Douglas (2005)

Ryan Reynolds wcielił się w filmie w Georga Lutza, a historia, która została opowiedziana w filmie, wydarzyła się naprawdę. Małżeństwo z trójką dzieci wprowadza się do wymarzonego domu. Wkrótce dowiadują się, że nie są sami w tym domu.

3. "Green Lantern" reż. Martin Campbell (2011)

Green Lantern Corps to grupa wojowników, którzy są obrońcami pokoju i sprawiedliwości. Zaprzysięgli strzec porządku w galaktyce. Każdy z członków grupy nosi pierścień, który obdarza ich wyjątkowymi mocami. W końcu pojawia się wróg, który grozi, że zmieni układ sił we wszechświecie.

4. "Klucz do wieczności" reż. Tarsem Singh (2015)

Damian, zamożny mężczyzna, choruje na raka. Jednak dzięki osiągnięciom medycyny, mężczyzna może przenieść swoją świadomość do zdrowego ciała młodego człowieka. Na pierwszy rzut oka, cała operacja przebiega poprawnie. Jednak po jakimś czasie Damiana zaczynają nawiedzać koszmary, które są związane z przeszłością mężczyzny, w którym znalazła sie jego świadomość.

5. "Na pewno, być może" reż. Adam Brooks (2008)

Ojciec opowiada swojej małej córce trzy historie młodzieńczej miłości. Dziewczynka musi odgadnąć, która z opisanych historii dotyczy jej matki. Komedia romantyczna z Ryanem Reynoldsem w roli głównej. Film, który warto obejrzeć.

6. "Zamiana ciał" reż. David Dobkin (2011)

Dwójka przyjaciół, Mitch i Dave, prowadzą całkowicie odmienny tryb życia. Mitch jest dużym chłopcem, który kocha imprezy i kobiety, a Dave jest szanowanym prawnikiem, który ustatkował się i ma kochającą rodzinę. Po pewnej szalonej nocy budzą się nie w swoich łóżkach i nie w swoich ciałach...

7. "Pogrzebany" reż. Rodrigo Cortes (2010)

Największym koszmarem większości osób jest obudzić się w trumnie. To właśnie przydarzyło się Paulowi. Amerykanin budzi się pogrzebany w trumnie. Ma przy sobie zapalniczkę i telefon komórkowy. Rozpoczyna się wyścig z czasem, bo tlenu starczy mu tylko na 90 minut.

Ryan Reynolds zagrał w wielu filmach, które są godne uwagi. Ryan Reynolds na planie Green Lantern poznał swoją przyszłą żonę - Blake Lively. Wcześniej aktor był żonaty ze Scarlett Johansson - amerykańską aktorką i piosenkarką.

 Zobacz także: >>Ryan Reynolds strollował Toma Hollanda<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.