"Twardy skur*ysyn" - Chris Evans wspiera swojego poturbowanego kumpla z filmów Marvela

24.01.2023 13:03
"Twardy skur*ysyn" - Chris Evans wspiera swojego poturbowanego kumpla z filmów Marvela Fot. Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Kapitan Ameryki we własnej osobie postanowił skomentować rehabilitację Jeremy'ego Rennera. Chris Evans wsparł swojego kumpla z Marvel Cinematic Universe.

Twardy skur*ysyn - Chris Evans o Jeremym Rennerze po wypadku

Jak pewnie wiecie, na początku 2023 roku Jeremy Renner uległ poważnemu wypadkowi. Poturbowany aktor trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami, przeszedł dwie operacje i złamał 30 kości. Na szczęście już jest lepiej i gwiazdor Marvela zaczął rehabilitację, czym pochwalił się w mediach społecznościowych.

Polecamy

Koniec końców Renner wyszedł z sytuacji obronną ręką, chociaż najnowsze doniesienia sugerują, że może bardzo długo dochodzić do siebie - mówi się tutaj nawet o dwóch latach terapii i rehabilitacji.

Renner już wziął się do pracy i na Instagramie aktora pojawił się post, w którym nie tylko poinformował o rozpoczęciu rekonwalescencji, ale dodał również, że złamał łącznie 30 kości w swoim ciele. To przykuło uwagę jego kumpla z filmów Marvela, Chrisa Evansa, który napisał:

To kawał twardego sk***ysyna. Czy ktoś w ogóle sprawdzał w jakim stanie jest ten ratrak? Przesyłam dużo miłości

Renner po kilku godzinach podziękował mu za słowa otuchy, po czym dodał, że własnoręcznie sprawdził, w jakim stanie jest pług - według aktora potrzebuje jedynie paliwa.

Wypadek Jeremy'ego Rennera

Renner doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych podczas pracy na pługu śnieżnym. Pomagał jednemu z członków swojej rodziny, który utknął w samochodzie znajdującym się w zaspie. Według szeryfa hrabstwa Washoe po tym, jak Renner wyciągnął samochód ze śniegu i wyszedł z pługa śnieżnego, pojazd do odśnieżania zaczął się staczać.

Przygniótł aktora, łamiąc mu przy tym ponad 30 kości. Gwiazdor Marvela dość szybko trafił na ostry dyżur w stanie krytycznym i przeszedł dwie operacje.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.