"Twardy skur*ysyn" - Chris Evans wspiera swojego poturbowanego kumpla z filmów Marvela

24.01.2023 13:03
"Twardy skur*ysyn" - Chris Evans wspiera swojego poturbowanego kumpla z filmów Marvela Fot. Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Kapitan Ameryki we własnej osobie postanowił skomentować rehabilitację Jeremy'ego Rennera. Chris Evans wsparł swojego kumpla z Marvel Cinematic Universe.

Twardy skur*ysyn - Chris Evans o Jeremym Rennerze po wypadku

Jak pewnie wiecie, na początku 2023 roku Jeremy Renner uległ poważnemu wypadkowi. Poturbowany aktor trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami, przeszedł dwie operacje i złamał 30 kości. Na szczęście już jest lepiej i gwiazdor Marvela zaczął rehabilitację, czym pochwalił się w mediach społecznościowych.

Polecamy

Koniec końców Renner wyszedł z sytuacji obronną ręką, chociaż najnowsze doniesienia sugerują, że może bardzo długo dochodzić do siebie - mówi się tutaj nawet o dwóch latach terapii i rehabilitacji.

Renner już wziął się do pracy i na Instagramie aktora pojawił się post, w którym nie tylko poinformował o rozpoczęciu rekonwalescencji, ale dodał również, że złamał łącznie 30 kości w swoim ciele. To przykuło uwagę jego kumpla z filmów Marvela, Chrisa Evansa, który napisał:

To kawał twardego sk***ysyna. Czy ktoś w ogóle sprawdzał w jakim stanie jest ten ratrak? Przesyłam dużo miłości

Renner po kilku godzinach podziękował mu za słowa otuchy, po czym dodał, że własnoręcznie sprawdził, w jakim stanie jest pług - według aktora potrzebuje jedynie paliwa.

Wypadek Jeremy'ego Rennera

Renner doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych podczas pracy na pługu śnieżnym. Pomagał jednemu z członków swojej rodziny, który utknął w samochodzie znajdującym się w zaspie. Według szeryfa hrabstwa Washoe po tym, jak Renner wyciągnął samochód ze śniegu i wyszedł z pługa śnieżnego, pojazd do odśnieżania zaczął się staczać.

Przygniótł aktora, łamiąc mu przy tym ponad 30 kości. Gwiazdor Marvela dość szybko trafił na ostry dyżur w stanie krytycznym i przeszedł dwie operacje.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.