W nowym filmie Wesa Andersona wystąpiło pół Hollywood. Zobaczcie zwiastun "Asteroid City"

30.03.2023 11:46
W nowym filmie Wesa Andersona wystąpiło pół Hollywood. Zobaczcie zwiastun "Asteroid City" Fot. materiały prasowe/Universal

Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Tom Hanks, Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton i Adrien Brody to zaledwie kilka nazwisk aktorów, którzy zagrali w najnowszym filmie Wesa Andersona. Zobaczcie zwiastun "Asteroid City".

Wes Anderson powraca, a wraz z nim pół Hollywood

"Asteroid City" odgrywa się w fikcyjnym amerykańskim pustynnym mieście około 1955 roku. W małej mieścinie odbywa się konwencja Junior Stargazer/Space Cadet, która ma na celu zaprosić dzieci i rodziców z całego kraju, by wzięli udział w konkursie na wiedzę o kosmosie. Niestety w pewnym momencie spokój zakłócają wydarzenia, które zmienią losy całego świata.

Polecamy

A co oprócz tego? Ano wszystko to, czego się spodziewamy po filmach Wesa Andersona - piękne kolorki, ekstrawaganckie i estetyczne stroje, dużo suchego humoru i mnóstwo znanych twarzy. Zobaczcie zwiastun "Asteroid City":

A teraz czas na obsadę. Jesteście gotowi? Natłok znanych nazwisk jest bowiem przytłaczający - główne role zagrają Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Tom Hanks i Jeffrey Wright. To ich widzimy najwięcej w całym zwiastunie.

Natomiast w pozostałych rolach pojawili się m.in. Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton, Adrien Brody, Liev Schreiber, Hope Davis, Stephen Park, Rupert Friend, Maya Hawke, Steve Carell, Matt Dillon, Hong Chau, Willem Dafoe, Margot Robbie, Tony Revolori, Jake Ryan oraz Jeff Goldblum.

Krótko mówiąc, nasze gadanie o "połowie Hollywood" wcale nie było takie z czapy. Na film nie będziemy musieli specjalnie czekać - produkcja ma zadebiutować 16 czerwca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.