W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "Super Mario Bros". Jak w roli tytułowej radzi sobie Chris Pratt?

30.11.2022 11:14
W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "Super Mario Bros". Jak w roli tytułowej radzi sobie Chris Pratt? Fot. materiały prasowe/Nintendo/Illumination

Nintendo i Illumination podzielili się zwiastunem filmu "Super Mario Bros.", w którym dowiadujemy się co nieco na temat fabuły produkcji. Zobaczcie wideo.

Film Super Mario Bros. ze zwiastunem. Wahoo!

Nintendo i Illumination zorganizowali specjalny odcinek Nintendo Direct, w ramach którego pojawił się nowy zwiastun filmu animowanego "Super Mario Bros." na podstawie... no nie zgadniecie czego - gier z serii Super Mario Bros.

Polecamy

W nim wszystko się zgadza - jest rywalizacja Mario z Donkey Kongiem, są platformowe poziomy z różnego rodzaju przeszkodami, Księżniczka Peach w pewnym momencie korzysta z ognistego kwiatu, który daje jej możliwość rzucania ognistych kul, a pod koniec zwiastuna widzimy piękne nawiązanie do serii Mario Kart, ikoniczny odgłos skoku oraz "Wahoo!" z ust Chrisa Pratta (i brzmi nawet nieźle).

A jeśli chodzi o fabułę, to potężny watażka Bowser próbuje podbić wszystkie galaktyki, a jedynym człowiekiem, który jest w stanie go zatrzymać, jest sympatyczny hydraulik Mario.

Polecamy

Z taką obsadą, film ma okazję być absolutnym hitem - tytułowych braci zagrają bowiem Chris Pratt (Mario) i Charlie Day (Luigi). W księżniczkę Peach wcieli się gwiazda "Gambitu Królowej" Anya Taylor-Joy, natomiast głównego przeciwnika braci w postaci Bowsera wcieli się Jack Black.

W pozostałych rolach usłyszymy m.in. Keegana Michaela-Keya w roli Toada, Donkey Konga zagra Seth Rogen, natomiast legenda SNL Fred Armisen zagra Cranky Konga. Reżyserami filmu są Aaron Horvath i Michael Jelenic, natomiast scenariusz napisał Matthew Fogel.

Film "Super Mario Bros." zadebiutuje 7 kwietnia 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.