Wesoła Wednesday w nowym zwiastunie "Rodziny Addamsów". Czy może być upiorniej?

25.09.2019 11:41
Rodzina Addamsów|undefined Fot. . materiały prasowe/BigBang/Forum Film Poland

To jedna z najbardziej wyczekiwanych animowanych produkcji tego roku. "Rodzina Addamsów" powraca w nowym zwiastunie.

Pierwsza ekranizacja komiksu autorstwa Charlesa Samuela Addamsa miała miejsce w 1964 roku. Wtedy właśnie powstał serial, który był emitowany przez dwa lata. W głównych rolach wystąpili John Astin i Carolyn Jones. W latach 90. powstały kolejne produkcje. W 1991 roku Barry Sonnenfeld nakręcił "Rodzinę Adamsów" - film należy do tych popularniejszych ekranizacji komiksu. W rolę Wednesday wcieliła się wówczas Christina Ricci, która dzięki tej roli, rozpoczęła swoją karierę. W 1998 roku powstał serial "Nowe przygody Rodziny Addamsów", który był emitowany na stacji Fox Kids/Jetix. 

Wesoła Wednesday w nowym zwiastunie "Rodziny Addamsów". Czy może być upiorniej?

Tym razem sympatyczna – choć o bardzo szczególnych upodobaniach – rodzinka, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku. A także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości.

Przeczytaj także

Poza trailerem do sieci trafił również fragment bajki. Zwiastun i urywki z najnowszej produkcji są przedsmakiem tego, co zobaczymy już w październiku 2019 roku na wielkim ekranie. 

Tak z kolei prezentuje się plakat, który zapowiada animowaną "Rodzinę Addamsów": 

Rodzina Addamsów Fot. materiały prasowe/BigBang/Forum Film Poland

Film trafi na ekrany kin już 25 października 2019 roku. W oryginalnej wersji językowej usłyszymy m.in.: Charlize Theron (Morticia), Oscar Isaac (Gomez) i Chloe Grace Moretz (Wednesday). Na ścieżce dźwiękowej znajdą się tacy artyści jak: Christina Aguilera, Migos, Rock Mafia i Snoop Dogg.

Zobacz także: W New Jersey żyje "prawdziwa rodzina Addamsów". Jak wygląda ich życie codzienne?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.