Whoopi Goldberg zaliczyła paskudną wpadkę. Użyła obraźliwego słowa w programie telewizyjnym

17.03.2023 09:58
Whoopi Goldberg zaliczyła paskudną wpadkę. Użyła obraźliwego słowa w programie telewizyjnym Fot. Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News

Aktorka w programie "The View" użyła słowa obrażającego Romów. Goldberg się zreflektowała i przeprosiła widzów za swoje zachowanie.

Whoopi Goldberg popełniła durną gafę

Whoopi Goldberg świętowała aktorskie sukcesy w latach 80. i 90. (zdobywając nawet Oscara za występ w "Uwierz w ducha"), a teraz prowadzi jeden z najpopularniejszych talk-show w Ameryce - mowa o "The View". Niestety gospodyni programu ostatnio popełniła gafę.

Polecamy

Jak podaje Mirror, w odcinku "The View" z 15 marca 2023 roku, na antenie padło słowo, które spotkało się z chłodnym przyjęciem ze strony widzów. Uczestnicy programu rozmawiali o Donaldzie Trumpie i jego "związku" z byłą aktorką porno Stormy Daniels. Goldberg skrytykowała zwolenników byłego prezydenta USA, używając obraźliwego słowa znaczącego tyle, co "oszukany".

Ludzie, którzy nadal wierzą, że w jakiś sposób został ocy***iony w wyborach, nadal będą wierzyć, że troszczył się o swoją żonę na tyle, by użyć swoich osobistych pieniędzy.

Polecamy

Na Twitterze programu dość szybko pojawiły się przeprosiny ze strony Goldberg, która nie chciała obrazić mniejszości romskiej:

Wiecie, kiedy jesteście w pewnym wieku, używacie słów, które znacie z dzieciństwa lub które pamiętacie z przeszłości, i to właśnie dzisiaj zrobiłam, a nie powinnam była tego robić. Powinnam była pomyśleć o tym trochę dłużej, zanim to powiedziałam, ale tego nie zrobiłam. Powinnam była powiedzieć "oszukany". Użyłam innego słowa i naprawdę bardzo przepraszam.

Nie jest to pierwsza sytuacja, kiedy Whoopi Goldberg popełniła tego rodzaju wpadkę. W 2022 roku telewizja ABC News zawiesiła ją na dwa tygodnie w ramach kary za jej słowa, że Holokaust dotyczył "dwóch grup białych ludzi", czyli "nie chodziło (w nim) o rasę". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.