Wolverine nienawidzi Wade'a Wilsona i będzie się starał go zamordować w "Deadpoolu 3" - tak twierdzi Hugh Jackman

27.12.2022 16:25
Wolverine nienawidzi Wade'a Wilsona i będzie się starał go zamordować w "Deadpoolu 3" - tak twierdzi Hugh Jackman Fot. 20th Century Fox Film Corp./Everett Collection/East News

Na "Deadpoola 3" przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać, ale Hugh Jackman jakiś czas temu zdradził nam trochę szczegółów na temat nadchodzącej komedii o Najemniku z niewyparzoną gębą i Wolverinie. 

Deadpool 3 - o czym będzie film?

Po latach teasowania, niezliczonej ilości żartów i różnych innych cudactw, Ryan Reynolds dopiął swego i przekonał Hugh Jackmana do wyciągnięcia z szafy pazurów z adamantium. Aktor poinformował oficjalnie w swoich mediach społecznościowych, że w "Deadpoolu 3" pojawi się Wolverine, którego ponownie zagra wspomniany australijski gwiazdor.

Polecamy

Do premiery produkcji zostało jeszcze mnóstwo czasu, ale Hugh Jackman pojawił się niedawno w podcaście The Empire, któremu opowiedział co nieco na temat nadchodzącego filmu:

Jak bym to skategoryzował tak - nasza relacja to zero. Jesteśmy przeciwnościami, nienawidzimy się. Logan jest sfrustrowany, chce być od niego jak najdalej albo go uderzyć w głowę. Niestety nie może być od niego z daleka, dlatego też będzie go ciągle uderzał w głowę. Ciągle.

Jackman podkreślił również w innym wywiadzie, że chociaż pojawi się w MCU, to "Deadpool 3" nie będzie mieszał z opowiedzianą już historią Wolverine'a - to oznacza, że postać nadal umiera pod koniec "Logana". W rozmowie z Jess Cagle opowiedział:

W świecie Marvela mają jakieś urządzenie, które pozwala na podróżowanie w czasie i po uniwersach. Dlatego Deadpool cofnie się jakoś w czasie i nie naruszy opowieści, którą zamknęliśmy w "Loganie". To było dla mnie bardzo ważne. Sądzę, że dla fanów również.

Polecamy

Reżyserem "Deadpoola 3" jest Shawn Levy, który współpracował niedawno z Reynoldsem przy "Free Guyu" i "The Adam Project", a z Hugh Jackmanem stworzył kilka lat temu film "Real Steel".

Scenarzystami produkcji są natomiast Rhett Reese i Paul Wernick, którzy współpracowali z Reynoldsem przy dwóch poprzednich odsłonach serii. Wcześniej nad filmem pracowały siostry Molyneux, które są odpowiedzialne za serial "Bob's Burgers". 

Tak jak wspomnieliśmy, w "Deadpoolu 3" powróci Hugh Jackman jako Wolverine i Ryan Reynolds jako Deadpool, a film zobaczymy w kinach 8 listopada 2024 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.