Wyprawa do dżungli - nowy zwiastun widowiska z Dwaynem Johnsonem i Emily Blunt

11.03.2020 10:50
Wyprawa do dżungli - nowy zwiastun widowiska z Dwaynem Johnsonem i Emily Blunt Fot. . materiały prasowe Disney

„Wyprawa do dżungli” to jedna z tegorocznych premier wytwórni Disneya. Film z udziałem Dwayne’a „The Rocka” Johnsona i Emily Blunt zapowiada się na intrygujący film przygodowy, w duchu przygód „Indiany Jonesa”. W sieci właśnie pojawił się nowy zwiastun widowiska.

„Wyprawa do dżungli” to jedna z tegorocznych premier wytwórni Disneya. Film z udziałem Dwayne’a „The Rocka” Johnsona i Emily Blunt zapowiada się na intrygujący film przygodowy, w duchu przygód „Indiany Jonesa”. W sieci właśnie pojawił się nowy zwiastun widowiska.

„Wyprawa do dżungli” - nowy zwiastun

„Wyprawa do dżungli” - fabuła

Film zainspirowany jest jedną z atrakcji w parku rozrywki Disneyland. Patrząc po wielkim sukcesie, jakim cieszą się wszystkie części serii „Piraci z Karaibów” - innego tytułu wytwórni, którego geneza również wzięła się od słynnego parku, nowa produkcja również ma szansę stać się hitem.

Film opowie o brytyjskiej pani naukowiec (Emily Blunt), która wyrusza do amazońskiej dżungli, aby odnaleźć tam legendarne drzewo życia, które ma posiadać nadprzyrodzone zdolności. Aby dostać się do swojego celu, zatrudnia zadziornego i charakternego kapitana statku (Dwayne Johnson), aby wspólnie przeprawić się przez rwący nurt rzeki. Na drodze do ich celu staną nieokrzesane, dzikie zwierzęta oraz konkurencyjna wyprawa.

Przeczytaj także

„Wyprawa do dżungli” - obsada

Na stołku reżyserskim usiadł hiszpański reżyser – Jaume Collet-Serra, m.in. twórca thrillerów z Liamem Neesonem - „Tożsamość”, „Non-Stop”, „Nocny pościg”. W obsadzie, poza Blunt i Johnsonem zobaczymy także: Andy’ego Nymana, Jacka Whitehalla, Quim Gutiérrez, Edgara Ramíreza, Jesse’ego Plemonsa i Paula Giamattiego.

„Wyprawa do dżungli” - kiedy premiera?

Premiera filmu zapowiedziana jest 24 lipca, zarówno w Polsce, jak i USA. Co ciekawe – dzień wcześniej produkcja trafi na ekrany kilku innych krajów.

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.