Zakrwawione zakonnice i tajemnicze morderstwa. Zobaczcie zwiastun nowego horroru "Konsekracja"

22.03.2023 15:57
Zakrwawione zakonnice i tajemnicze morderstwa. Zobaczcie zwiastun nowego horroru "Konsekracja" Fot. materiały prasowe/Kino Świat

Tajemnicze morderstwa, zmowa milczenia i sekrety sióstr z mrocznego zgromadzenia. Wszystko to w "Konsekracji", nowym atmosferycznym horrorze sakralnym, który doczekał się nowego zwiastuna.

Konsekracja - krwawe zakonnice planują tajemnicze morderstwa

Specjalistka od chorób oczu – Grace (Jena Malone) przybywa do odległego klasztoru w Szkocji, aby zbadać sprawę rzekomego samobójstwa jej młodszego brata księdza. Nie ufając raportom Kościoła, kobieta prowadzi własne śledztwo, próbując ustalić, co wydarzyło się naprawdę.

Polecamy

Pomaga jej w tym watykański duchowny, ojciec Romero. Podczas przeszukiwania mrocznych zakątków klasztoru, dzikich klifów i smaganych wiatrem okolicznych plaż, Grace odkrywa nie tylko ślady morderstwa i świętokradztwa, ale też niepokojącą prawdę o własnej przeszłości, która wydobywa na wierzch dawno zapomnianą traumę...

Tak swój nowy horror zapowiadają dystrybutorzy filmu "Konsekracja", który doczekał się klimatycznego i złowieszczego zwiastuna. Zobaczcie go poniżej:

Polecamy

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. wspomniana Jena Malone ("Neon Demon", seria "Igrzyska śmierci"), Danny Huston ("21 gramów", " X-Men Geneza: Wolverine"), Janet Suzman ("Mikołaj i Aleksandra", "The Crown"), Ian Pirie ("Czarnobyl", "Mroczny Rycerz").

Reżyserem i scenarzystą jest Chris Smith, a w napisaniu "Konsekracji" pomógł mu jeszcze Laurie Cook. Niepokojący horror zadebiutuje w kinach już 28 kwietnia 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.