Znamy datę premiery 2. sezonu "The End of the F***ing World" na Netfliksie

09.09.2019 15:16
The End of the Fucking World|undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: KONIEC PIE******GO ŚWIATA Oficjalny Trailer (2018) Netflix Komedia TV Program HD

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "The End of the F***ing World". 2. sezon popularnej produkcji zadebiutuje jeszcze w 2019 roku.

Premiera 1. sezonu "The End of the F***ing World" odbyła się w 24 października 2017 roku. Produkcja jest oparta na komiksie autorstwa Charlesa Formana. Fani serialu musieli czekać aż dwa lata na kontynuację popularnego dzieła. Kiedy odbędzie się premiera 2. sezonu "The End of the F***ing World"?

Znamy datę premiery 2. sezonu "The End of the F***ing World" na Netfliksie

1. sezon wzbudził w widzach skrajne emocje. Produkcja opowiada o głównym bohaterze, Jamesie, który jest przekonany, że jest psychopatą. Postanawia porzucić mordowanie niewinnych zwierzątek na rzecz zamordowania człowieka. O czym opowie 2. sezon serialu? Akcja ma się dziać 2 lata po wydarzeniach z pierwszej części. Serial odpowie na pytania, co wydarzyło się z głównym bohaterem i jakie będą dalsze losy Alyssy.

Przeczytaj także

Premiera ma się odbyć w listopadzie 2019 roku. To właśnie wtedy okaże się, czy 2. sezon "The End of the F***ing World" jest równie dobry, co pierwszy. Warto dodać, że na ekranie pojawi się nowa bohaterka, Bonnie, w którą wcieli się Naomi Ackie.

Zobacz także: Netflix na wrzesień 2019. Znamy pełną listę premier

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.