Znamy datę premiety nowego filmu z Ryanem Reynoldsem. Kiedy obejrzymy "Six Underground" na Netfliksie?

01.10.2019 15:53
Ryan Reynolds nowy film |undefined Fot. . shutterstock.com

"Six Underground" to najnowszy film Michaela Bay'a, w którym wystąpi Ryan Reynolds. Aktor zdradził datę premiery produkcji na Netfliksie.

Michael Bay jest jednym z bardziej dochodowych reżyserów w historii. Filmowiec stworzył takie obrazy jak "Armageddon", "Pearl Harbor" czy "Transformers". Twórca nie tylko jest odpowiedzialny za kręcenie pełnometrażowych filmów. Michael Bay jest również reżyserem wideoklipów. Artysta współpracował z takimi wykonawcami jak Tina Turner, Lionel Richie, z zespołami Aerosmith i Meat Loaf.

W 2018 roku świat obiegła informacja o tym, że filmowiec rozpoczyna współpracę z Ryanem Reynoldsem. Film "Six Underground", w którym jedną z głównych ról zagra Reynolds, ma zadebiutować na platformie Netflix jeszcze w 2019 roku.

Znamy datę premiety nowego filmu z Ryanem Reynoldsem. Kiedy obejrzymy "Six Underground" na Netfliksie?

1 października 2019 roku Ryan Reynolds opublikował na Twitterze ciekawe zdjęcie. Na fotografii znalazło się opakowanie po płycie DVD, na którym znalazła się data premiery "Six Underground". Okazuje się, że film zadebiutuje na Netfliksie już 13 grudnia 2019 roku.

Przeczytaj także

Do sieci trafił również pierwszy zwiastun produkcji:

Opis fabuły i jakiekolwiek informacje dotyczące produkcji były wielką tajemnicą. Jednak Deadline podaje, że "Six Underground" ma opowiadać o grupie 6 miliarderów, którzy po tym, jak upozorowali własną śmierć, zakładają elitarną grupę, której celem jest ściganie złoczyńców. Mężczyźni chcą uczynić świat lepszym.

Zobacz także: Ryan Reynolds zagra w filmie Netfliksa w reżyserii Michaela Baya

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.