Zobaczcie pierwszą zapowiedź blockbustera "Rycerze Zodiaku" od Tomasza Bagińskiego [WIDEO]

01.12.2022 10:58
Zobaczcie pierwszą zapowiedź blockbustera "Rycerze Zodiaku" od Tomasza Bagińskiego [WIDEO] Fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

W przerwie od bycia producentem wykonawczym serialu "Wiedźmin" dla Netflixa, Tomasz Bagiński zrealizował aktorski film na podstawie mangi "Rycerze Zodiaku". Zobaczcie zapowiedź produkcji. 

Tomasz Bagiński stworzył aktorski film na bazie Rycerzy Zodiaku

Bagiński od lat czekał na odpowiednią okazję, by zrealizować swój pierwszy hollywoodzki film aktorski i nareszcie się doczekał - artysta wyreżyserował adaptację "Rycerzy Zodiaku" na bazie popularnej mangi.

Polecamy

Jak podaje The Hollywood Reporter, w filmie pojawią się m.in. Sean Bean oraz Famke Janssen. Tego duetu chyba nie trzeba przedstawiać fanom fantasy - Beana możemy znać chociażby z ikonicznej roli Boromira we "Władcy Pierścieni: Drużyny Pierścienia", natomiast Janssen zyskała międzynarodową sławę przez występy jako Jean Grey w serii "X-Men".

Oprócz tego w obsadzie pojawią się Mackenyu, Madison Iseman, Nick Stahl, Diego Tinoco oraz Mark Dacascos. Poniżej możecie zobaczyć pierwszą zapowiedź "Rycerzy Zodiaku" od Bagińskiego:

Reżyserem produkcji jest oczywiście wspomniany Tomasz Bagiński, dla którego to pierwszy hollywoodzki film aktorski w karierze. Niedawno jego pracę mogliśmy widzieć w "Wiedźminie" od Netflixa, w którym reżyser pełnił funkcję producenta wykonawczego. Za filmem stoi japońskie Toei oraz Sony Pictures Worldwide Acquisitions. 

Polecamy

"Rycerze Zodiaku" będą genezą głównych postaci. Mackenyu wcieli się w Seiya, głównego bohatera całej franczyzy, który pewnego dnia odkrywa kosmiczne moce, co zmusi go do walki z dosłownymi bóstwami. Na jego drodze pojawi się dziewczyna o imieniu Sienna, która również musi się nauczyć kontrolować swoją moc. Wygląda też na to, że Sean Bean wcieli się w mentora głównego bohatera.

Sama seria "Rycerze Zodiaku" zadebiutowała w 1986 roku, pojawiając się w ikonicznym magazynie "Shonen Jump".Od tego czasu komiksy doczekały się kilku adaptacji anime, z których ostatnia zadebiutowała w 2019 roku i nosiła tytuł "Knights of the Zodiac: Saint Seiya". Nadchodzący film aktorski ma natomiast zadebiutować już w 2023 roku, aczkolwiek dokładnej daty premiery jeszcze nie poznaliśmy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.