Czy kiedykolwiek zobaczymy usunięte sceny z "Jokera"? Reżyser filmu odpowiada

18.10.2019 13:05
Joker Todd Philips|undefined Fot. . Lev Radin/PACIFIC PRESS/SIPA/SIPA/East News

"Joker" miał swoją premierę 4 października 2019 roku i mimo że film trwa ponad 2 godziny, okazuje się, że reżyser posiada wiele usuniętych scen z filmu. 

Jakiś czas temu ujawniono, że oryginalna wersja "Jokera" trwała ponad 30 minut dłużej niż ta, którą mieliśmy okazję zobaczyć w kinie. To oznacza, że istnieją usunięte sceny z filmu, które mogą być równie ciekawe, co sam film. Czy kiedykolwiek zostaną ujawnione? Fani "Jokera" z pewnością chcieliby zobaczyć wycięte fragmenty. 

Czy kiedykolwiek zobaczymy usunięte sceny z "Jokera"? Reżyser filmu odpowiada

Cóż, według Todda Philipsa wycięte sceny nigdy nie ujrzą światła dziennego. Dlaczego? Jak podaje Comic Book, nie bez powodu usunięto niektóre fragmenty: 

Nienawidzę usuniętych scen. Zostały usunięte z jakiegoś powodu. Film, który jest obecnie w obiegu to film, który chciałem, żeby był i nigdy nie pokażę usuniętych scen.

Przeczytaj także

Reżyser zdradził jednak, która scena została usunięta: 

Nie lubię usuniętych scen, ale wspólnie wycięliśmy jedną zabawną rzecz... Kiedy Joker wchodzi na scenę show Murraya Franklina, Murray zapowiada: "Proszę powitajcie Jokera" i zasłony się odsuwają... Za każdym razem [Joaquin] robił coś innego... 

Podobno Joaquin Phoenix chciał, żeby w filmie po napisach pokazywały się wpadki, które miały miejsce w trakcie kręcenia. Mamy nadzieje, że chociaż to ujawnią twórcy. 

Zobacz także: Joaquin Phoenix zaimprowizował jedną z najlepszych scen w "Jokerze"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.