„13 powodów”: Netflix zamówił 3. sezon serialu

Natalia Hluzow
07.06.2018 13:36
13 powodów|undefined Fot. Beth Dubber/Netflix

Netflix ogłosił, że serial „13 Reasons Why” powróci z 3. sezonem. O jakich problemach nastolatków opowie tym razem?

Kontrowersyjny serial opowiadający o samobójstwie nastoletniej Hannah Baker doczeka się kolejnej odsłony. Kilka tygodni po premierze 2. sezonu „13 Reasons Why” gigant streamingowy ogłosił, że zamierza kontynuować produkcję. „13 powodów” powróci w 2019 roku  z 3. sezonem, w którym – jak zapowiedziała grająca ją Katherine Langford – nie pojawi się już Hannah Baker.

„13 powodów” sezon 3 – o czym będzie?

Netflix zapowiedź 3. sezonu udostępnił w formie wideo na oficjalnym kanale Youtube. Materiał nie zdradza oczywiście zbyt wiele na temat nadchodzących odcinków, jednak jest oficjalnym potwierdzeniem, że uczniowie Liberty High i ich rodzice powrócą na ekrany już w przyszłym roku.

Po tym, jak zakończył się 2. sezon „13 Reasons Why” możemy zakładać, że w kolejnych odcinkach będziemy śledzić przede wszystkim losy Claya, Jessiki i Justina, którzy będą musieli wytłumaczyć się z posiadania broni na szkolnej potańcówce. Z pewnością powróci też wątek uzależnienia Justina, którego rodzice Claya przyjęli do rodziny. Jak potoczą się dalsze losy Tylera? Czy oczyści Claya z podejrzeń? I jak rozwinie się wątek trójkąta miłosnego między Jessiką, Aleksem i Justinem? Na te pytania prawdopodobnie znajdziemy odpowiedź w 3. sezonie serialu.

13 powodów Fot. foto: David Moir/Netflix

Kiedy premiera 3. sezonu „13 powodów”?

Zdjęcia do 3. sezonu rozpoczną się jeszcze w 2018 roku. W serialu ponownie wystąpią Dylan Minnette (Clay), Alisha Boe (Jessica), Miles Heizer (Alex), Brandon Flynn (Justin) i Devin Druid (Tyler). Showrunnerem serialu pozostanie Brian Yorkey. Oficjalna data premiery nie została jeszcze ustalona.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.