15 zdjęć z 7. sezonu „Gry o tron”

Robert Skowronski
21.04.2017 09:14
15 zdjęć z 7. sezonu „Gry o tron” Fot. kadr z serialu

Jesteśmy coraz bliżej premiery 7. sezonu „Gry o tron”. Udostępniono garść zdjęć z nadchodzących odcinków. Niech nadejdzie zima.

Po oficjalnym teaserze przyszła pora na oficjalne fotografie, a na nich dobrze znane fanom serialu HBO twarze. Widzimy m.in. Tyriona, Varysa, Jona Snowa, Cersei w towarzystwie Jamiego czy też Daenerys w dużo cieplejszym stroju niż te, do których zdążyła nas przyzwyczaić. Są również inni bohaterowie, których zdjęcia znajdziecie poniżej.

7. sezon „Gry o tron” zadebiutuje później niż zwykle, gdyż 16 lipca 2017 roku. Na dodatek będzie też krótszy, gdyż składać się będzie z zaledwie siedmiu odcinków. Wiemy, że do obsady serialu dołączy Ed Sheeran, a smoki osiągną w nadchodzących odcinkach rozmiary Boeinga 747. Na ekranie zjawi się także również Jim Broadbent, który zagra maestera Cytadeli, gdzie wybrał się Sam.

Zobaczcie galerię 15 zdjęć z 7. sezonu „Gry o tron”:

Scenariusz pierwszego epizodu z 7. serii zostanie napisany przez Davida Hilla, Bryan Cogman zajmie się drugim epizodem, zaś kolejne cztery napiszą Weiss i Benioff. Nowe odcinki „Gry o tron” będą reżyserowane przez Alana Taylora, Jeremy'ego Podeswę, Marka Myloda, a także Matta Shakmana, który nie był wcześniej związany z serią.

Sophie Turner, aktorka wcielająca się w postać Sansy Stark, opowiedziała o tym, że nie każdy z bohaterów dotrwa do 8. sezonu. Cóż, liczne zgony w „Grze o tron” to już codzienność w świecie produkcji HBO.

Jest nam dość smutno. Naprawdę czuć teraz, że już kończymy i zbliżamy się nieuchronnie do końca, przez co wszyscy jesteśmy poruszeni. Spędzamy więcej czasu razem w Belfaście, by tylko być ze sobą nieco dłużej. Mamy jeszcze przed sobą jeden sezon... No cóż, nie wszyscy.

Z kolei Według Kita Harringtona nowe odcinki mają być mroczniejsze. Nadchodzącym sezonem „Gry o tron” podekscytowana jest także Maisie Williams. Aktorka wcielająca się w postać Aryi Stark przeczytała już scenariusz 7. serii i jest pod wielkim wrażeniem tego co zobaczymy na ekranie.

Do sieci wyciekła fabuła nowych odcinków. Nie są to oficjalne informacje i w samym serialu wszystko może jeszcze ulec zmianie, ale być może część z tych nowin się potwierdzi.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.