2. zwiastun serialu „Modyfikowany węgiel” zdradza szczegóły fabuły

Natalia Hluzow
12.12.2017 18:06
2. zwiastun serialu „Modyfikowany węgiel” zdradza szczegóły fabuły Fot. screen z Netflixa

Wszystko wskazuje na to, że „Altered Carbon” ma szansę zostać największym hitem Netflixa w 2018 roku.

Drżyjcie dzieciaki ze „Stranger Things, Elżbieto z „The Crown i Claire Underwood! Nadchodzi „Modyfikowany węgiel”. Budżet o wysokości 7 milionów dolarów (jakiego żadna oryginalna produkcja sci-fi Netflixa jeszcze nie widziała) oraz wizualne i tematyczne nawiązania do kultowego „Blade Runnera” to nie jedyne powody, by twierdzić, że ten serial zawładnie sercami i umysłami seryjnych widzów w 2018 roku.

Najważniejsza jest tutaj cyberpunkowa opowieść oparta na książce Richarda Morgana o tym samym co serial tytule. Wprowadzenie do tej opowieści serwuje nam najnowszy zwiastun „Modyfikowanego węgla”:

Nowy serial Netflixa opowie o odległej przyszłości, w której ludzką świadomość można zamienić w postać cyfrową i przenieść z ciała do ciała. Kiedy zamordowany zostaje najbogatszy człowiek świata, bogacz w nowym wcieleniu przywraca do życia byłego żołnierza elitarnej jednostki, Takeshiego Kovacsa, by ten zbadał sprawę jego śmierci. W zamian Kovacs dostaje szansę na drugie życie.

Pierwsza zapowiedź „Modyfikowanego węgla” pojawiła się na kanale Netflix Polska 4 grudnia 2017. Wtedy też zapowiedziano, że premiery serialu należy spodziewać się 2 lutego 2018 roku. Nowa oryginalna produkcja Netflixa ma liczyć 10 odcinków. Pierwszy z nich wyreżyseruje Miguel Sapochnik, który był jednym z reżyserów „Detektywa”, „Dr House’a”, a także „Gry o tron”! W główną rolę wcieli się Joel Kinnaman. W pozostałych rolach wystąpią m.in. Dichen Lachman, Leonardo Nam, James Purefoy i Martha Higareda. Twórczynią serialu jest Laeta Kalogridis.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.