A co gdyby to Kiepscy podkładali głosy w GTA V? Zobaczcie genialną przeróbkę

11.02.2021 13:52
A co gdyby to Kiepscy podkładali głosy w GTA V? Zobaczcie genialną przeróbkę Fot. MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Roast Franklina w wykonaniu Lamara z GTA V przeżywa ostatnio drugą młodość. Doczekał się wielu parodii - w tym również i polskich. Zobaczcie genialne przeróbki.

Boczek i Ferdek zamiast Franklina i Lamara w GTA V [WIDEO]

"Panie, nie obrażaj pan, dobre?" - tymi słowami na stałe w polską popkulturę wpisał się grany przez Dariusza Gnatowskiego Arnold Boczek. Kultowe postaci ze "Świata według Kiepskich" od pewnego czasu ponownie są bohaterami memów i to nie bez przyczyny.

Polecamy

W przeciągu ostatnich kilku miesięcy zmarli wspomniany Gnatowski, a także wcielający się w Mariana Paździocha Ryszard Kotys. Tworząc przeróbki, fani oddają hołd legendom polskiej komedii.

Renesans przeżywa również roast Franklina zaserwowany przez Lamara, który widzieliśmy w GTA V. Całkiem naturalną koleją rzeczy jest więc crossover między popularnym polskim serialem i grą od Rockstar Games. Genialną przeróbkę z Boczkiem i Ferdkiem Kiepskim zastępującymi Franklina i Lamara przygotowaną przez The Prodiżi możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Wideo zatytułowane "Lamar roasts Franklin, but it's a Polish sitcom" zdobyło na YouTubie ponad 300 tysięcy wyświetleń w zaledwie miesiąc od premiery.

W komentarzach czytamy między innymi, by "kliknąć F, aby oddać szacunek Boczkowi i Paździochowi", kolejny crossover w postaci "panie Trevor dlaczego się panu zawsze chce kiedy mnie się chce?", czy klasyczne "nikt o to nie prosił, ale wszyscy tego potrzebowali".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.