„Agentka o stu twarzach” powróci? Jennifer Garner zapowiedziała reboot serialu

Sergiusz Kurczuk
15.10.2018 12:27
„Agentka o stu twarzach” powróci? Jennifer Garner zapowiedziała reboot serialu Fot. kadr z serialu Agentka o stu twarzach

Jennifer Garner zasłynęła dzięki roli Sydney Bristow w serialu „Agentka o stu twarzach”. Aktorka potwierdziła, że trwają prace nad nową wersją przygód bohaterki zmieniającej wygląd. 

Obecnie trwa odrodzenie produkcji telewizyjnych z przełomu XX i XXI wieku. Stacje telewizyjne i serwisy streamingowe ogłaszają kolejne powroty dobrze znanych seriali. Jednym z hitów początku nowego millenium była „Agentka o stu twarzach” w reżyserii J. J. Abramsa z Jennifer Garner w roli głównej. Postać zmieniającej co odcinek swój wizerunek Sydney Bristow spowodował, że aktorka stała się niezwykle popularna i drzwi do Hollywood stanęły przed nią otworem. Fani serialu od dawna domagają się wznowienia „Agentki o stu twarzach”. Okazuje się, że w planach jest reboot produkcji. 

„Agentka o stu twarzach” - będzie reboot serialu?

Serwis The Hollywood Reporter przeprowadził wywiad z Garner, przy okazji pytając o „Agentkę o stu twarzach”. Aktorka zdradziła, że trwają prace nad przywróceniem serialu do życia po 12 latach od dnia premiery. Czy Gartner wystąpi w nowej wersji przygód Sydney Bristow?

Słyszałam, że w planach jest reboot „Agentki o stu twarzach”, ale nikt ze mną o tym nie rozmawiał. Chodzi mi o to, że to będzie całkowicie inny serial. Ale jeśli nie dadzą mi nawet gościnnego występu, będę bardzo, bardzo zła.  Nie mogę sobie wyobrazić, jak poważny jest ten pomysł, ponieważ do tej pory nic na jego temat nie słyszałam. 

Wygląda na to, że Garner nie jest barana pod uwagę, jako jedna z członkiń obsady. Aktorka niebawem wróci na mały ekran, dzięki miniserialowi „Camping”, który powstaje na zlecenie HBO. Za tytuł odpowiedzią Lena Dunham i Jenni Konner znane z serialu „Dziewczyny”. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat rebootu „Agentki o stu twarzach”.

„Agentka o stu twarzach” - o czym był serial?

Historię Sydney Bristow oryginalnie nadawano na stacji ABC od roku 2001 do 2006. Łącznie wyprodukowano 5 sezonów. Oprócz Garner w produkcji pojawili się tacy aktorzy jak Michael Vartan, Bradley Cooper czy Victor Garber. Serial opowiadał o młodej dziewczynie, która pracowała dla CIA. Jednak z czasem odkryła, że w rzeczywistości jej pracodawcami jest organizacja terrorystyczno-szpiegowska SD6. Od tego momentu Bristow, która jest mistrzynią kamuflażu, postanowiła działać jako podwójny agent. Pomoc oferuje jej inny kret - jej ojciec, od którego odcięła się wiele lat temu, obwiniając go o śmierć swojej matki.

W Polsce serial trafił na stacje TVP1, AXN oraz TVN Siedem.

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.