Al Pacino jako łowca nazistów w serialu twórcy "Uciekaj!"

Sergiusz Kurczuk
11.01.2019 11:06
Al Pacino|undefined Fot. Joe Russo/Sipa USA/East News

Jordan Peele produkuje serial "The Hunt" opowiadający o łowcach nazistów. Jednym z bohaterów będzie postać grana przez Ala Pacino. Kogo jeszcze zobaczymy w nadchodzącej produkcji?

Od kiedy Jordan Peele powołał do życia horror "Uciekaj!", może przebierać w kolejnych filmach i serialach. W 2018 roku informowaliśmy, że reżyser wyprodukuje serialu Amazona pod tytułem "The Hunt", dotyczący grupy, zajmującej się tropieniem nazistów, którzy po wojnie uciekli do USA i planowali stworzyć w Ameryce Czwartą Rzeszę. Poznaliśmy pierwsze nazwiska aktorów, którzy dołączyli do obsady produkcji.

"The Hunt" - Al Pacino jako łowca nazistów

Jak donosi Deadline, jedną z głównych ról zagra Al Pacino. Gwiazdor takich produkcji jak "Człowiek z blizną", "Ojciec chrzestny" czy "Zapach kobiety" kończy formalności dotyczące swojego kontraktu z Amazonem. Będzie to serialowy debiut Pacino. Co prawda w 2003 roku wystąpił w miniserialu "Anioły w Ameryce", ale do tej pory w swojej karierze nie miał roli w regularnej produkcji telewizyjnej, jak prawdopodobnie będzie "The Hunt".

Pacino zagra również w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood". Przy okazji zdradzono również, że w serialu zobaczymy Logana Lermana. Aktor wystąpi jako Jonah Heidelbaum - mężczyzna, szukający mordercy swojej babci. Prywatne śledztwo zaprowadzi go do tajemniczej organizacji znanej jako The Hunt. Jej członkowie zajmują się tropieniem wysokich rangą nazistów, którzy ukryli się pomiędzy obywatelami Stanów Zjednoczonych, by knuć swoje niecne plany przejęcia całego państwa. Postać Pacino zostanie mentorem Heidelbauma.

"The Hunt" - kiedy premiera?

Akcja serialu będzie rozgrywać się w 1977 roku w Nowym Jorku. Tytułowa organizacja szukająca sprawiedliwości nie będzie przebierać w środkach w polowaniach na nazistów. "The Hunt" zostanie wyprodukowany przez firmę Peele'a Monkeypaw Productions oraz Sonar Entertainment. Twórcą serialu jest David Weil. Na razie nie wiadomo, kiedy 10-odcinkowa produkcja zadebiutuje na Amazon Prime.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.