„American Horror Story” z datą premiery 6. sezonu

Robert Skowronski
06.07.2016 11:19
„American Horror Story” z datą premiery 6. sezonu Fot. kadr z serialu

Wszyscy wypatrujący kolejnego sezonu serialu Ryana Murphy'ego i Brada Falchuka dostali datę tego, kiedy skończą się ich wyczekiwania. Ogłoszono datę premiery 6. serii „American Horror Story”.

Nowa porcja odcinków nie została jeszcze opatrzona podtytułem, który zdradziłby nam w jakim klimacie i przestrzeni miałaby się rozgrywać nowa historia. Wiemy jednak, że o jej kształcie przekonamy się 14 września 2016 roku, gdyż wtedy serial trafi do ramówki stacji FX.

Telewizja już wcześniej pochwaliła się grafiką dotyczącą kolejnego sezonu „American Horror Story”:

post

O nowych odcinkach wciąż niewiele wiadomo. Raczej nie ma zbyt dużych nadziei na powrót Jessiki Lange, a potwierdzony został tylko Cheyenne Jackson, który w poprzednim sezonie zagrał Willa Drake'a. Informację podał sam aktor za pośrednictwem Twittera:

Co zresztą obsady? Ryan Murphy, wyznał, że w kolejnych odcinkach zobaczymy takie osoby, jak Finn Wittrock, Wes Bentley, Matt Bomer, Angela Bassett, Denis O’Hare, Kathy Bates i Sarah Paulson. Na ekranie ma się też ponownie pojawić Lady Gaga, która za swoją kreację otrzymała Złoty Glob w kategorii Najlepsza aktorka w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym. Choć wieść wyszła z ust samego twórcy serialu, to nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia jego deklaracji, więc mogą jeszcze zajść pewne zmiany.

Ryan Murphy podał też wskazówkę, która być może częściowo podpowiada nam jaką koncepcję obrano przy 6. serii „American Horror Story”:

Ten serial od zawsze traktowałem jako operę. Pracujemy nad dwoma pomysłami jednocześnie, co dotychczas nam się nie zdarzało. Oba z nich mają swój charakter. Wydaje mi się jednak, że wiem który okaże się zwycięzcą.

Stacja FX ujawniła także daty premiery swoich nowych seriali komediowych:

  • „Atlanta” (6 września 2016) - Będzie to historia rapera dorastającego w Atlancie i rozwijającego tam swoją karierę pod pseudonimem Childish Gambino. Donald Glover zagra postać o imieniu Earnest „Earn” Marks, który rzuca szkołę, aby rozwijać swoje pasje, kiedy jego kuzyn niespodziewanie staje się gwiazdą. Różne punkty postrzegania świata sprawią jednak, że współpraca między członkami rodziny będzie utrudniona.
  •  „Better Things” (8 września 2016) - komedia opowiadająca o pracującej kobiecie samotnie wychowującej trójkę dzieci. Pamela Adlon zagra Sam, pracującą aktorkę, która stara się wychowywać swoje córki i łączyć życie zawodowe z prywatnym.

Czekacie na nowy sezon „American Horror Story”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.