"American Psycho" stanie się serialem. Czy zobaczymy Patricka Batemana?

27.04.2021 10:20
"American Psycho" stanie się serialem. Czy zobaczymy Patricka Batemana? Fot. Everett Collection/East News

Telewizyjny oddział Lionsgate postanowił stworzyć serial na podstawie powieści "American Psycho". Co wiemy na temat nadchodzącego projektu?

American Psycho - powstaje serial na podstawie powieści

Czas założyć ponczo i odpalić swój ulubiony album Huey'ego Lewisa, ponieważ nowa telewizyjna adaptacja "American Psycho" powoli zbliża się do naszych odbiorników. A przynajmniej tak twierdzi szef telewizyjnego oddziału firmy Lionsgate.

Polecamy

Kevin Beggs, ponieważ tak nazywa się szef Lionsgate TV, udzielił niedawno wywiadu Deadline, w którym opowiedział nieco o planach firmy na przyszłość. Wśród projektów jest właśnie serial na podstawie "American Psycho": 

Właśnie skończyliśmy pracę nad "Drodzy Biali", co było świetnym i ciekawym doświadczeniem. Potem robimy "Blindspotting", a niedawno zaczęliśmy pracę nad "American Psycho". Zawsze patrzymy na to, co możemy zrobić z naszymi markami w departamencie telewizyjnym - coś na przykład z "Piłą". Zawsze prowadzimy rozmowy.

Polecamy

Beggs oczywiście nie zdradził jakichkolwiek szczegółów na temat projektu - to oznacza, że nie mamy absolutnie bladego pojęcia, "kto, co, gdzie i jak" jeśli chodzi o "American Psycho". Trudno też strzelać, czy Lionsgate będzie próbowało przenieść na ekrany telewizyjne oryginalną powieść Breta Eastona Elisa słowo w słowo, czy może pozmienia szczegóły tego dzieła. 

Na razie oczywiście data premiery "American Psycho" jest nieznana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.