Andrew Lincoln odchodzi z „The Walking Dead”. Kto zostanie głównym bohaterem serialu?

Kamil Kacperski
01.06.2018 15:14
Rick Grimes The Walking Dead|undefined Fot. materiały prasowe

Aktor wcielający się w Ricka Grimesa potwierdził, że 9. sezon będzie jego ostatnim w tej roli. Kto zajmie pozycję nowego lidera Aleksandrii, a jednocześnie stanie się nową główną postacią serialu?

Rick Grimes nie miał w życiu łatwo - po wybuchu epidemii zombie, były policjant chciał odnaleźć swoją żonę i syna, Carla. Niestety, obydwoje są już martwi, co powoduje, że mężczyzna nie ma właściwie już o co walczyć. W związku z tym, aktor wcielający się w Grimesa, Andrew Lincoln, postanowił zakończyć pracę przy „The Walking Dead” i zapowiedział, że odejdzie po zakończeniu produkcji 9. sezonu. 

Stacja AMC potwierdziła również, że Lincoln nie pojawi się we wszystkich odcinkach nadchodzącej serii, a jedynie w kilku. Pojawiły się oczywiście teorie, że Grimes zostanie zabity przez swoich towarzyszy lub po utracie wszystkich najbliższych postanowi zrezygnować z funkcji lidera i odejdzie z grupy sam, skazując się na pewną śmierć. 

Kto zastąpi Ricka w głównej roli „The Walking Dead”?

Odejście z serialu Lincolna oznacza, że ktoś będzie musiał zająć jego miejsce. Według raport z portalu The Hollywood Reporter, prawdopodobnie będzie to Norman Reedus, który wciela się w Daryla. Podobno aktor negocjuje obecnie umowę opiewającą na ponad 20 milionów dolarów, które miałby zarobić w ramach występowania w kolejnych odcinkach „The Walking Dead”.

Niektórzy twierdzą, że być może jego miejsce w roli lidera ludności Aleksandrii zajmie jego kochanka, Michonne, która stała się matką zastępczą jego dzieci, a także służyła jako „pierwsza dama Aleksandrii”. Danai Gurira pasowałaby idealnie do roli szefowej całego plemienia, w przeciwieństwie do Daryla, który był raczej samotnikiem albo po prostu podążał za rozkazami, a nie je wydawał. 

„The Walking Dead” 9. sezon - kiedy premiera?

Wszystkiego dowiemy się już w nadchodzącym sezonie „The Walking Dead”, którego premiera odbędzie się najprawdopodobniej w połowie października 2018 roku. Nad serialem pracuje obecnie nowa twórczyni, Angela Kang, która zmieniła w tej roli Scotta M. Gimple'a. Kang pracowała jako producentka wykonawcza oraz scenarzystka serialu, zatem przyszłość „The Walking Dead” jest w dobrych rękach. 

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.