Animowany serial w świecie „Star Treka” od scenarzysty „Ricka i Morty’ego z pierwszym zwiastunem

13.07.2020 13:00
Animowany serial w świecie „Star Treka” od scenarzysty „Ricka i Morty’ego z pierwszym zwiastunem   Fot. . materiały prasowe CBS All Access

W sieci zadebiutował zwiastun nowego serialu, osadzonego w świecie „Star Treka”. Tym razem będzie to produkcja animowana, w komediowy sposób opowiadająca o pracy szeregowych pracowników Gwiezdnej Floty.

Serial „Star Trek: Lower Decks” powstaje na zlecenie platformy CBS All Access pod okiem Mike’a McMahanascenarzysty i producenta, który współpracował przez lat z twórcami serialu „Rick i Morty”. Mcmahan jest także pomysłodwacą serialu Hulu „Solar Opposites”. 

Przeczytaj także

„Star Trek: Lower Decks” – fabuła

Serial animowany opowie o pracownikach technicznych w dolnych szczeblach hierarchii statku U.S.S Cerritos, który sam w sobie uznawany jest za najmniej ważny statek całej Gwiezdnej Floty. Akcja serialu ma rozgrywać się w czasie, w którym rozgrywała się akcja seriali z serii  „Next Generation” oraz „Star Trek: Deap Space Nine”, czyli późnych lat XXIV wieku.

„Star Trek: Lower Decks” – zwiastun

W Internecie zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji. Prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

„Star Trek: Lower Decks” – kiedy premiera? 

Serial ma pojawić się na platformie CBS All Access już 6 sierpnia. 10 odcinków pierwszego sezonu będzie emitowanych w czwartki co tydzień. Wiadomo już, że platforma złożyła zamówienie na kolejny sezon. W chwili obecnej nie wiadomo czy i kiedy produkcja trafi do Polski.

Czytaj także: Powstaje polska wersja filmu „Pretty Woman”. Wiemy, kto zagra główne role.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.