Arya Stark zabije "znacznie więcej osób" w 8. sezonie "Gry o tron"

Kamil Kacperski
10.12.2018 14:02
Arya Stark Game of Thrones|undefined Fot. kadr z serialu "Gra o tron"

Podczas panelu dyskusyjnego na Comic-Conie w Brazylii Maisie Williams, która wciela się w Aryę Stark, stwierdziła, że jej bohaterka przejdzie transformację w prawdziwą, zimnokrwistą zabójczynię. 

Przez większość akcji serialu "Gra o tron" Arya Stark miała listę osób, które planowała zabić. Dziewczyna konsekwentnie realizowała swoje zamiary i wygląda na to, że w 8 sezonie "Gry o tron" znajdzie jeszcze więcej celów. Takie informacje otrzymaliśmy przynajmniej od dziennikarzy obecnych na brazylijskim Comic-Conie, na którym pokazano jeszcze m.in. zwiastun "Spider-Mana: Far From Home", czy teaser 3. sezonu "Stranger Things". 

Jedną z takich osób był Steve Weintraub z portalu Collider, który stwierdził, że była to jedyna rzecz, której dowiedział się na temat 8. sezonu "Gry o tron":

Gra o tron 8 - nowe informacje

I chociaż od premiery ostatniego sezonu szalenie popularnego programu HBO dzieli nas zaledwie kilka miesięcy, to właściwie wciąż nie wiemy na temat 8. sezonu "Gry o tron" nic. Nawet teasery nowych odcinków pokazują nam fragmenty poprzednich epizodów, a data premiery wciąż brzmi "kwiecień 2019". Można się w ogóle zastanawiać, czy HBO wypuści w ogóle zwiastun 8. sezonu, ponieważ na razie nic tego nie zapowiada. Dlatego dobrze wiedzieć, że chociaż Arya Stark będzie zajmowała się czymś konkretnym.

Gra o tron 8 - kiedy premiera?

Jednym z głównych momentów 8. sezonu ma być bitwa między armią Nocnego Króla i pozostałymi siłami ludzi. Według aktora Vladimíra Furdíka, ma to być "najdłuższa batalia w historii telewizji". Walka ma wypełniać niemal cały odcinek. Zanim jednak zobaczymy starcie Lodu i Ognia, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać - tak jak wspomnieliśmy, finał "Gry o tron" rozpocznie się w kwietniu 2019 roku, ale na razie nie podano dokładnej daty premiery 8. sezonu. Całość będzie składała się tylko z 6 odcinków, ale tym razem każdy będzie trwał około półtorej godziny. Kto zdobędzie Żelazny Tron?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.