Arya w ciemnych okularach, Bran bez spodni i Sansa z e-papierosem. Zobacz zabawne zdjęcie z planu "Gry o tron"

22.05.2019 15:33
Gra o tron|undefined Fot. kadr z serialu Gra o tron

Sophie Turner (Sansa Stark) podzieliła się z fanami zakulisowym zdjęciem z planu "Gry o tron". Na fotografii widać również Maisie Williams (Arya) oraz Isaac Hempstead-Wright (Bran).

Stacja HBO wyemitowała ostatni odcinek "Gry o tron". Dzięki temu gwiazdy serialu, które zakończyły pracę kilka miesięcy temu, mogą w końcu podzielić się ze swoimi fanami wspomnieniami z planu zdjęciowego. Jedną z nich jest Sophie Turner, która wcielała się od 2011 roku w Sansę Stark. Na Instagramie aktorki pojawiło się całkiem zabawne zdjęcie przedstawiające, jak aktorzy grający młodych Starków relaksowali się na planie "Gry o tron".

"Gra o tron" - Sophie Turner pokazała zdjęcie z planu serialu

Na fotografii oprócz Turner widzimy również Maisie Williams, która grała Aryę oraz Isaaca Hempsteada-Wrighta - odtwórcę Brana. Aktorka podpisała zdjęcie dość zwięźle: "Wataha przetrwała". Dzięki  Turner fani mogą zobaczyć kulisy "Gry o tron" podczas kręcenia kluczowej sceny długo wyczekiwanego finału serialu.

Jak widać, Arya ma na sobie okulary przeciw słoneczne, Sansa popala e-papierosa, a Bran... nie ma dolnej części garderoby i trzyma plastikową butelkę na głowie.

Przeczytaj także

To zabawne humorystyczne zostało wykonane podczas kręcenia sceny wyboru nowego króla Westros. Trójka młodych Starków pełniła funkcję lordów, którzy mieli głos w elekcji  następcy Daenerys Targaryen. Pomimo dramatyzmu tego fragmentu ostatniego odcinka "Gry o tron", aktorzy wydają się całkiem wyluzowani. Cała trójka jest o wiele silniej związana z serialem HBO, niż dorośli koledzy po fachu, ponieważ Turner, Williams i Hempstead-Wright zaczynali przygodę z Westeros jako dzieci. "Gra o tron" pomogła im nie tylko zdobyć doświadczenie aktorskie, ale również ogólnoświatową sławę, która ma ogromy wpływ na ich przyszłą karierę. Turner już 7 czerwca 2019 roku zobaczymy po raz kolejny jako Jean Grey w filmie "Dark Phoenix".

Zobacz też: Gwiazdy "Gry o tron" pożegnały się z serialem HBO

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.