Ash zmierzy się z martwym złem w 3. sezonie

Robert Skowronski
10.10.2016 16:08
Ash zmierzy się z martwym złem w 3. sezonie Fot. kadr z serialu

Raz otworzony Necronomicon potrafi narobić wielu problemów i to aż tylu, że trzeba to rozłożyć na przynajmniej trzy sezony. Zamówiono kolejną serię „Ash kontra martwe zło”.

Zaledwie z początkiem października 2016 roku po raz drugi Bruce Campbell wrócił do swojej ikonicznej roli na małym ekranie, a już wiemy, że wydarzy się to też trzeci raz. Przygotowywanych jest następnych 10 odcinków, które niezmiennie trafią do stacji Starz. Wiadomość została podana podczas New York Comic Con 2016, jednak nie zdradzono nawet zarysu fabuły. Pewne jest to, że na pierwszym planie pojawi się słynny Ash Williams.

Zobaczcie, jak wyglądał panel poświęcony „Ash kontra martwe zło” podczas nowojorskiego wydarzenia:

W trwającym wciąż sezonie, który zakończy się dopiero w grudniu 2016 roku bohater musiał udać się do swojego rodzimego miasta Elk Grove. Oczywiście torując sobie drogę przez zastępy umarłych przy użyciu piły spalinowej i obrzyna. Producentem wykonawczym serialu jest Sam Raimi, twórca filmowego pierwowzoru. Tę funkcję pełnią też Rob Tapert, Bruce Campbell, Ivan Raimi oraz Craig DiGregorio. Producentami są Aaron Lam i Moira Grant.

W 2. sezonie „Ash kontra martwe zło” pojawiły się nowe twarze, w tym Michelle Hurd jako miłość Asha z licealnych czasów, Lee Majors w roli ojca głównego bohatera, a także związany od lat z serią Ted Raimi, który gra przyjaciela Asha z dzieciństwa, Cheta Kaminskiego. Być może zobaczymy ich także w 3. serii. O ile uda im się przetrwać walkę z siłami zła.

9 października 2016 miał premierę 2. odcinek trwającego sezonu. Zobaczcie zapowiedź tego epizodu:

Czekamy na kolejny odcinek zatytułowany „Last Call”. Udostępniono jego opis:

Miejscowi nastolatkowie wywołują piekło kradnąc Deltę z domu Brock. Ash i jego najlepszy kumpel Chet mają plan, żeby zorganizować imprezę w barze, aby zwabić tam złodziei i odzyskać Deltę wraz z Necronomiconem.

Cieszycie się, że powstanie 3. sezon „Ash kontra martwe zło”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.