"Awatar: Legenda Aanga" - gwiazdy "Community" i "Star Treka" dołączyły do obsady serialu Netflixa

28.09.2022 12:10
"Awatar: Legenda Aanga" - gwiazdy "Community" i "Star Treka" dołączyły do obsady serialu Netflixa Fot. materiały prasowe/Nickelodeon

Netflix od jakiegoś czasu pracuje nad aktorską adaptacją bardzo popularnego i docenianego serialu animowanego "Avatar: Legenda Aanga". Firma podzieliła się nazwiskami kolejnych gwiazd, które pojawią się w produkcji.

Awatar: Legenda Aanga - nowe gwiazdy w obsadzie serialu

Netflix pochwalił się kolejnymi nazwiskami w obsadzie serialu "Avatar: The Last Airbender" - w aktorskiej wersji popularnej produkcji pojawią się m.in. George Takei ze "Star Treka", Utkarsh Ambudkar, Danny Pudi z "Community", a także Amber Midthunder z nowego "Predatora".

Polecamy

Scenarzystą, producentem i showrunnerem serialu został Albert Kim, a Netflix zapowiada swój nowy serial jako "autentyczną adaptację" uwielbianej kreskówki "Avatar: The Last Airbender" w wersji aktorskiej.

Przygody Team Avatar na razie nie mają daty premiery, ale przynajmniej znamy już znakomitą większość obsady - jak podaje Deadline, Netflix obsadził już role drugoplanowe w swojej nowej wersji. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że George Takei wcieli się w ducha Koha, starożytnego "złodzieja twarzy", Utkarsh Ambudkar zagra Króla Bumiego, ekscentrycznego maga ziemi i jednego ze starych przyjaciół Aanga.

Wiemy również, kto dołączy do Księżniczki Azuli (Elizabeth Yu) - jej najlepszymi "przyjaciółkami" będą Momona Tamada i Thalia Tran, które wcielą się kolejno w rozbrykaną Ty Lee i stoicko spokojną (a nawet apatyczną) Mai. Wspomniana Amber Midthunder zagra Księżniczkę Yue z Plemienia wody i wiemy też, że powróci legendarna postać sprzedawcy kapusty - w tej roli James Sie.

Polecamy

Obsadę zobaczycie poniżej:

Przypominamy, że Gordon Cormier wcieli się w Aanga, Kiawentiio w Katarę, Ian Ousley w Sokkę, Dallas Liu w Księcia Zuko, a Daniel Dae Kim w Lorda Ozai. Do obsady dołączyli również: Paul Sun-Hyung Lee jako wujek Iroh, Lim Kay Siu jako Gyatso oraz Ken Leung jako komandor Zhao. 

Niestety, serial "Avatar: The Last Airbender" w wersji aktorskiej nie ma na razie ustalonej daty premiery. Oryginalną wersję produkcji zobaczycie natomiast na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.