Baby Yoda zjadł truchło Jabby. Fanowska grafika obrzydza uroczego bohatera serialu "The Mandalorian"

28.11.2019 11:26
The Mandalorian|undefined Fot. kadr z serialu The Mandalorian

W sieci pojawiła się fanowska grafika prezentująca Baby Yodę. Zamiast uroczego bohatera serialu "The Mandalorian" widzimy makabryczną scenę rodem z horroru.

Baby Yoda w ciągu ostatnich kilku tygodni podbił serca milionów fanów "Gwiezdnych Wojen" na całym świecie. Niestety powoli zaczyna się przesycenie zachwytami nad uroczym stworku z serialu "The Mandalorian". Z tego powodu memy przekraczają już próg granicy smaku. W przypadku jednej z fanowskich grafik - dosłownie.

Baby Yoda pożera Jabbę

Mały pobratymiec mistrza Yody przyćmił tytułowego bohatera serialu Lucasfilm swoją niekwestionowaną słodyczą. Spór o to, koto jest najbardziej uroczym bohaterem "Gwiezdnych Wojen" dotarł nawet do jednej z gwiazd "Star Wars" - Daisy Ridley.

Przeczytaj także

W sieci pojawiły się już jednak obrazki, które brukają urok osobisty 50-letniego maluszka. Wśród nich jest grafika stworzona przez jednego z fanów "The Mandalorian". Na Twitterze artysty znanego jako Beeple pojawił się dość obrzydliwy fanart. Ostrzegamy, że po zobaczeniu poniższego obrazka, już nigdy nie spojrzycie na Baby Yodę w ten sam sposób.

Najwidoczniej Beeple uznał, że co trzy Baby Yody to nie jeden. Z tego powodu na grafice widzimy stadko kosmitów, które delektuje się zwłokami Jabby zabitego na początku "Powrotu Jedi". Najbardziej przerażającym fragmentem obrazka jest mały Yoda siedzący na szczycie truchła Hutta. Zakrwawiony stworek wygryzł kawał głowy kosmicznego gangstera. Beeple niewątpliwie ma talent do digital paintingu, ale trudno powiedzieć, jaka idea stała za stworzeniem powyższego fanartu.

Przeczytaj także

Być może za powstaniem grafiki stoi krążący po sieci żart, mówiący, że w ostatnim odcinku pierwszego sezonu "The Mandalorian" mały Yoda pożre tytułowego bohatera.

Przeczytaj także

"The Mandalorian" - kiedy kolejny odcinek serialu?

Biorąc pod uwagę, że serial już otrzymał drugi sezon, do którego trwają obecnie zdjęcia, mroczny scenariusz raczej się nie spełni. Nie ma jednak co wybiegać w przyszłość. Obecnie widzowie powoli zbliżają się do półmetka "The Mandaloriana". Następny odcinek zadebiutuje 29 listopada 2019 roku na platformie streamingowej Disney+. Premiera ostatniego odcinka została zapowiedziana na 27 grudnia 2019 roku. Na razie serial jest dostępy tylko w kilku krajach świata. Wielu fanów "Gwiezdnych Wojen" musi się więc uzbroić w cierpliwość.

Przeczytaj także

Zobacz też: „The Mandalorian” stał się najchętniej piraconym serialem. Wszystko przez brak dostępu do Disney+

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.