Barack Obama podzielił się swoimi ulubionymi serialami z 2020 roku. Wśród nich "The Boys"

16.12.2020 14:55
Barack Obama podzielił się swoimi ulubionymi serialami z 2020 roku. Wśród nich "The Boys" Fot. ELIJAH NOUVELAGE/AFP/East News

Były prezydent USA wskazał na "Good Place", "Better Call Saul", "The Boys" oraz "Watchmen", określając je swoimi faworytami w 2020 roku.

Barack Obama wskazał swoje ulubione seriale 2020 roku

Barack Obama podzielił się swoją listą ulubionych seriali. Były prezydent USA w wywiadzie dla Entertainment Weekly opowiadał też o pisaniu nowej książki pt. "A Promised Land", która zawiera jego wspomnienia z czasów, gdy mieszkał jeszcze w Białym Domu. No dobrze, więc jakie seriale pomagają byłemu prezydentowi w odpoczynku?

Polecamy

Obama zdradził, że na liście jego ulubionych produkcji są "The Boys", "Dobre miejsce", "Better Call Saul" oraz "Watchmen". Swoje wybory wytłumaczył następująco:

"Better Call Saul", przez to, że ma wspaniałe postacie i ciekawie pokazuje ciemne strony amerykańskiego snu, "Dobre miejsce" za mieszanie komedii i filozoficznych pytań oraz "Watchmen" i "The Boys". Te wyróżniam ze względu na to, że świetnie odwracają standardową narrację produkcji o superherosach i wykorzystują to do komentowania problematycznych zagadnień dotyczących rasy, kapitalizmu, przerażających efektów władzy korporacji i środków masowego przekazu.

Polecamy

Oczywiście wieść o tym, że te seriale zdobyły serce Obamy szybko dotarła do ich twórców. Twórca "The Boys" Eric Kripke zareagował bardzo emocjonalnie, pisząc "o jasna kurka" (tylko trochę wulgarniej), podobnie zresztą jak wcielający się w Hughie'ego Jack Quaid. Aktor stwierdził, że zapamięta ten moment do końca życia:

Nieco spokojniej na wieść zareagował Bob Odenkirk, który wciela się w tytułowego bohatera "Better Caul Saul". Aktor napisał krótko: "Fajowo":

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.