"Batwoman" z nową główną bohaterką. Wiemy, kto zastąpi Ruby Rose po nagłym odejściu z serialu

09.07.2020 15:43
Foto: CAP/RFS/Capital Pictures/East News|undefined Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Gdy Ruby Rose ogłosiła, że nie powróci w 2. sezonie "Batwoman", twórcy mieli twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie udało się znaleźć zastępstwo.

"Batwoman" to serial stacji The CW, który jakiś czas temu otrzymał zamówienie na 2. sezon. Niestety, odtwórczyni głównej roli ogłosiła, że nie zamierza kontynuować pracy nad serialem. Twórcy zdecydowali wówczas, że zamiast dokonywać recastingu Kate Kane, wprowadzą zupełnie nową bohaterkę. Teraz wiemy, kto ją zagra.

"Batwoman" z nową główną bohaterką

Nowa protagonistka, Ryan Wilder, to sympatyczna i nieco nierozgarnięta młoda dziewczyna, która mieszka w przyczepie i usiłuje odbudować swoje życie. Wcześniej trudziła się przemytem narkotyków i ukrywaniem swoich problemów za pomocą rozmaitych uzależnień, uciekając przed policją Gotham City. Teraz przyjdzie jej zostać najtwardszą z wojowniczek, zupełnie inną niż Kate Kane.

W jej rolę wcieli się Javicia Leslie, mało znana aktorka, która wystąpiła uprzednio w między innymi "God Friended Me" i "The Family Business". 2. sezon "Batwoman"zadebiutuje w styczniu 2021 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.