"Ben 10" powróci w aktorskim serialu

Sergiusz Kurczuk
27.03.2019 10:58
Ben 10|undefined Fot. materiały promocyjne

Już niedługo serial Cartoon Network "Ben 10" doczeka się aktorskiej wersji. Za nową wersję historii o chłopcu zmieniającym się w kosmitów odpowie WarnerMedia.

W 2005 roku na antenie Cartoon Network zadebiutował serial "Ben 10". Była o opowieść o 10-letnim chłopcu, który za pomocą kosmicznego urządzenia przypominającego zegarek, potrafił zmieniać się w kosmitów o rozmaitych mocach. Produkcja doczekała się kilku sezonów kreskówki, filmów animowanych oraz aktorskich, a także rebootu, który nie przypadł fanom do gustu, tak jak oryginał. Według najnowszych informacji, WarnerMedia ma zająć się aktorską wersją serialu "Ben 10".

"Ben 10" - powstanie aktorski serial na podstawie kreskówki Cartoon Network

Informację jako pierwszy podał serwis Geeks WorldWide. Według anonimowego źródła produkcja oparta na serialu Cartoon Network powstanie z myślą o nadchodzącej platformie streamingowej Warnera. Niestety nie zaradzono żadnych szczegółów serialu.

Przeczytaj także

Wiadomo jedynie, że nowa wersja "Bena 10" ma być produkcją aktorską. Twórcy dwukrotnie podejmowali już podobne próby w aktorskich filmach. Pierwszy pod tytułem "Ben 10: Wyścig z czasem" ukazał się w 2007 roku.

Drugi - "Ben 10: Alien Swarm" zadebiutował dwa lata później. Nie cieszyły się jednak zbyt dużą popularnością.

Czy nowa produkcja okażę się sukcesem? Dowiemy się za jakiś czas.

>>Zobacz też: QUIZ - Jak dobrze znasz oldschoolowe bajki Cartoon Network?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.