"Berlin" - zobaczcie nową zapowiedź serialu o ulubieńcu fanów "Domu z papieru" [WIDEO]

04.10.2022 16:06
"Berlin" - zobaczcie nową zapowiedź serialu o ulubieńcu fanów "Domu z papieru" [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Netflix

Przebiegły, charyzmatyczny, brawurowy, ale też niepokojący - Berlin z "Domu z papieru" szybko podbił serca widzów, więc Netflix zlecił zrobienie serialu poświęconego w całości właśnie jemu.

Berlin - oficjalnie ruszyła produkcja spin-offu Domu z papieru

Pedro Alonso powraca do roli przebiegłego i hedonistycznego Berlina w nowym serialu o tym samym tytule. Netflix ogłosił też główną obsadę nowego spin-offu "Domu z papieru", przy okazji dzieląc się też pierwszymi szczegółami dotyczącymi nowych postaci.

Polecamy

Michelle Jenner zagra Keilę, utalentowaną inżynier; Tistan Ulloa wcieli się w Damiana, filantropa, profesora i bliskiego przyjaciela Berlina; Begona Vargas będzie Cameron, kamikaze żyjącą na ostrzy noża; Julio Pena Fernandez wcieli się w Roia, "podopiecznego" Berlina, a Joel Sanchez zagra Bruce'a, człowieka-demolkę w gangu. Skład możecie zobaczyć w poniższym wideo:

Podczas konferencji prasowej z końca września 2022 roku, Pedro Alonso wyjawił zebranym dziennikarzom, jak zacznie się serial:

Jest tylko kilka rzeczy, które potrafią sprawić, że tragiczny dzień staje się lepszy. Pierwszą jest miłość. Prawdę mówiąc, to nie o to chodzi - właśnie zostawiła mnie moja trzecia żona... Drugą jest kradzież 10 milionów euro. Ale to też nie o to chodzi. My kradniemy plany do znacznie większego rabunku, miało być łatwo... Ale jak masz zły dzień, to szybko możesz się stać ofiarą losu.

Polecamy

Berlin - twórcy i data premiery serialu

Serial autorstwa Esther Martinez Lobato i Alexa Piny będzie się składał z 8 odcinków. Scenarzystami został wspomniany duet wspomagany przez Davida Olivę i Davida Berrocala. Reżyserią zajmą się natomiast Albert Pinto, David Barrocal oraz Heoffrey Cowper.

Zdjęcia do serialu ruszyły 3 października 2022 roku i potrwają kilka tygodni. Data premiery "Berlina" nie jest na razie znana, aczkolwiek jesteśmy pewni, że zadebiutuje na Netflix jeszcze w 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.