"Berlin" - zobaczcie nową zapowiedź serialu o ulubieńcu fanów "Domu z papieru" [WIDEO]

04.10.2022 16:06
"Berlin" - zobaczcie nową zapowiedź serialu o ulubieńcu fanów "Domu z papieru" [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Netflix

Przebiegły, charyzmatyczny, brawurowy, ale też niepokojący - Berlin z "Domu z papieru" szybko podbił serca widzów, więc Netflix zlecił zrobienie serialu poświęconego w całości właśnie jemu.

Berlin - oficjalnie ruszyła produkcja spin-offu Domu z papieru

Pedro Alonso powraca do roli przebiegłego i hedonistycznego Berlina w nowym serialu o tym samym tytule. Netflix ogłosił też główną obsadę nowego spin-offu "Domu z papieru", przy okazji dzieląc się też pierwszymi szczegółami dotyczącymi nowych postaci.

Polecamy

Michelle Jenner zagra Keilę, utalentowaną inżynier; Tistan Ulloa wcieli się w Damiana, filantropa, profesora i bliskiego przyjaciela Berlina; Begona Vargas będzie Cameron, kamikaze żyjącą na ostrzy noża; Julio Pena Fernandez wcieli się w Roia, "podopiecznego" Berlina, a Joel Sanchez zagra Bruce'a, człowieka-demolkę w gangu. Skład możecie zobaczyć w poniższym wideo:

Podczas konferencji prasowej z końca września 2022 roku, Pedro Alonso wyjawił zebranym dziennikarzom, jak zacznie się serial:

Jest tylko kilka rzeczy, które potrafią sprawić, że tragiczny dzień staje się lepszy. Pierwszą jest miłość. Prawdę mówiąc, to nie o to chodzi - właśnie zostawiła mnie moja trzecia żona... Drugą jest kradzież 10 milionów euro. Ale to też nie o to chodzi. My kradniemy plany do znacznie większego rabunku, miało być łatwo... Ale jak masz zły dzień, to szybko możesz się stać ofiarą losu.

Polecamy

Berlin - twórcy i data premiery serialu

Serial autorstwa Esther Martinez Lobato i Alexa Piny będzie się składał z 8 odcinków. Scenarzystami został wspomniany duet wspomagany przez Davida Olivę i Davida Berrocala. Reżyserią zajmą się natomiast Albert Pinto, David Barrocal oraz Heoffrey Cowper.

Zdjęcia do serialu ruszyły 3 października 2022 roku i potrwają kilka tygodni. Data premiery "Berlina" nie jest na razie znana, aczkolwiek jesteśmy pewni, że zadebiutuje na Netflix jeszcze w 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.