„Berlińskie psy”: mroczny półświatek, uliczne wojny z policją i śmierć piłkarza w niemieckim serialu Netfliksa

Natalia Hluzow
28.08.2018 17:05
Dogs of Berlin|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun „Berlińskich psów” - nowego niemieckiego serialu oryginalnego Netflix o dwóch niekonwencjonalnych i zupełnie różnych policjantach. Czy będzie tak dobry jak „Dark”?

Po ogromnym sukcesie serialu „Dark”, który zachwycił widzów nie tylko w Europie, ale i w Chile, Bangladeszu i Kanadzie, Netflix zdecydował się na kolejną niemiecką produkcję oryginalną. O czym opowie serial „Berlińskie psy”?

„Berlińskie psy” – zwiastun serialu Netfliksa

„Berlińskie psy” zostały zbudowane według schematu „buddy cop movies”, jednak nie szukajmy w tej produkcji lekkości „Zabójczej broni”, „Tango i Casha” czy „Bad Boys”. W serialu „Dogs of Berlin” dwójka skrajnie różnych policjantów, którzy mimowolnie zostali partnerami, zostaje wrzucona w sam środek wojny z półświatkiem niemieckiej stolicy – pełnej ulicznych walk z policją, intryg na bardzo wysokich szczeblach i niebezpiecznych, mrocznych interesów.

Podczas wojny, która toczy się każdego dnia w Berlinie, główni bohaterowie muszą mierzyć się nie tylko z przestępcami, ale także z własnymi słabościami, by zdecydować, po której stronie tak naprawdę walczą. Poniżej pierwszy zwiastun „Berlińskich psów”:

W role niekonwencjonalnych, niedopasowanych policjantów wcielają się Felix Kramer i Fahir Yardim. W obsadzie znaleźli się też: Katharina Schüttler, Anna Maria Mühe, Katrin Sass, Hannah Herzsprung, Antonio Wannek, Mišel Matičević, Jasna Fritzi Bauer i Constantin von Jascheroff.

Netflix Dogs of Berlin Fot. foto: materiały prasowe Netflix

Twórcą, scenarzystą i reżyserem „Berlińskich psów” jest Christian Alvart. Za zdjęcia odpowiadają Frank Lamm i Christoph Krauss. Premiera serialu „Berlińskie psy” odbędzie się 7 grudnia 2018 na platformie Netlix.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.