Bieg ratowniczek w zwolnionym tempie w zwiastunie „Słonecznego patrolu”

Robert Skowronski
10.01.2017 10:12
Bieg ratowniczek w zwolnionym tempie w zwiastunie „Słonecznego patrolu” Fot. kadr z wideo

Jest środek zimy, ale w alternatywnej rzeczywistości piękne kobiety biegają w zwolnionym tempie, a muskulatura Dwayne'a Johnsona stanowi niemal oddzielny byt. To dzięki nowemu zwiastunowi „Słonecznego patrolu”.

Studio Paramount Pictures podzieliło się już pierwszym trailerem dzieła stanowiącego pełnometrażową wersję serialu znanego z lat 90. Dzięki kolejnemu materiałowi wideo zawierającemu niepublikowane wcześniej fragmenty możemy przyjrzeć się lepiej postaci Victorii Leeds, w którą wciela się Priyanka Chopra. Gra ona właścicielkę klubu nocnego, przez który na spokojną plażę trafiają narkotyki i dochodzi nawet do morderstwa.

Niestety wciąż nie było nam dane spojrzeć na Pamelę Anderson i Davida Hasselhoffa mających pojawić się w filmie. To każe nam przypuszczać, że ich role nie będą raczej należeć do szczególnie rozwiniętych. Kto jeszcze pojawi się w kinowym „Słonecznym patrolu”? Na ekranie ujrzymy Ilfenesh Haderę, która zagra ukochaną The Rocka, Hannibala Buressa, Jacka Kesy'ego, Amina Josepha, Alexandrę Daddario, Kelly Rohrbach, a także Jona Bassa i Zaca Efrona.

Obraz Setha Gordona, mającego już na koncie m.in. „Szefowie wrogowie”, będzie komedią z kategorią wiekową R. Poniższy trailer udowadnia, że faktycznie możemy liczyć na dialogi wypełnione mięsem rzucanym przez aktorów. Przekonajcie się sami:

Scenariusz filmu został napisany przez Damiana Shannona i Marka Swifta, scenarzystów „Freddy kontra Jason” oraz remake'u „Piątku 13-go” z 2009 roku. Kinowy „Słoneczny patrol” ma trafić na polskie ekrany 9 czerwca 2017 roku i przedstawi historię ratowników broniących swojej plaży przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej. Konieczne będzie połączenie siły z nowym członkiem ekipy Mattem Brodym, który jest byłym olimpijczykiem.

We wspomnianego Matta Brody'ego wcieli się Zac Efron, który opowiedział o współpracy z Dwaynem Johnsonem na planie filmu:

Jego najlepszą cechą jest jego osobowość przed i poza kamerą. Jest dokładnie taka sama. Bardzo charyzmatyczna. On po prostu przyciąga. Jest zabawny, czarujący, przystojny.

Jak Wam się podoba nowy zwiastun „Słonecznego patrolu”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.