„Big Bang Theory”: Mark Hamill zagości na ślubie Sheldona i Amy w finałowym odcinku 11. sezonu

Natalia Hluzow
17.04.2018 12:44
Sheldon i Amy|undefined Fot. kadr z serialu "Big Bang Theory"

Stacja CBS postanowiła stworzyć wyjątkową listę gości weselnych Sheldona i Amy w finałowym odcinku 11. sezonu „Teorii wielkiego podrywu”.

W popularnym serialu o nerdach z Pasadeny występowało już wiele gwiazd nauki i kina. Gościem „Big Bang Theory” wielokrotnie bywał Stephen Hawking, pojawili się też Elon Musk, Bill Gates,  Steve Wozniak, a także Carrie Fisher oraz James Earl Jones. 

„Big Bang Theory” – jakie gwiazdy pojawią się na ślubie Sheldona i Amy?

Już niebawem do zaszczytnego grona ikon „Star Wars” występujących w „Teorii wielkiego podrywu” dołączy Mark Hamill, który pojawi się na weselu Sheldona i Amy. Długo oczekiwany ślub ulubieńca publiczności i jego wybitnie uzdolnionej narzeczonej uświetni swoją obecnością także Kathy Bates. To, czy aktorzy zagrają samych siebie, czy zostaną im powierzone inne role, jest owiane wielką tajemnicą. Niemniej miłość pana młodego do „Gwiezdnych wojen” pozwala sądzić, że przynajmniej Hamill w serialu pozostanie jednak sobą.

Tak czy inaczej widać, że stacja CBS postanowiła wyprawić Sheldonowi i Amy wesele godne finałowego odcinka „Big Bang Theory 11”. Prócz wymienionych już gwiazd w odcinku wystąpi także wielokrotny gość serialu, Wil Wheaton, a także Lauren Lapkus oraz Courtney Henggeler jako siostra, Laurie Metcalf jako matka i Jerry O’Connel jako brat Sheldona.

Finałowy odcinek „Big Bang Theory 11” – kiedy emisja? 

Ostatni odcinek 11. sezonu „Teorii wielkiego podrywu” zostanie wyemitowany w czwartek, 10 maja 2018. W Polsce widzowie będą mieli okazję zobaczyć go na Comedy Central z ok. miesięcznym opóźnieniem. Ku rozpaczy fanów, twórcy zapowiadają, że będzie to najprawdopodobniej przedostatni finał sezonu, gdyż cały serial „Big Bang Theory” ma zakończyć się po sezonie 12.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.