Bill Gates będzie gościem „Big Bang Theory”. Kiedy zobaczymy go w serialu?

Natalia Hluzow
21.02.2018 20:16
Bill Gates będzie gościem „Big Bang Theory”. Kiedy zobaczymy go w serialu? Fot. materiały prasowe CBS; Ro/action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Sheldon, Leonard, Howard i Rajesh będą mieli kolejny powód do radości. Już niebawem w serialu o geekach z Pasadeny wystąpi gościnnie Bill Gates we własnej osobie.

„Big Bang Theory” to jeden z wielu seriali o grupce przyjaciół spędzających ze sobą każdy dzień. Jednak w tej konkretnej produkcji jest coś, co wyróżnia ją spośród wszystkich sit-comów wzorowanych na „Przyjaciołach”. Tym czymś jest nauka. Życie głównych bohaterów kręci się wokół fizyki, astronomii i biologii, a przy okazji - komiksów, fantastyki i superbohaterów. Dlatego też tak jak w serialu „Przyjaciele” pojawiały się gościnnie gwiazdy popkultury, w „Teorii wielkiego podrywu” raz na jakiś czas występują znane osobistości ze świata nauki. Stałym bywalcem serialu można nazwać Stephena Hawkinga, który wziął udział już w kilku odcinkach. Prócz niego we własnej osobie wystąpili m.in. astronauta Buzz Aldrin, Elon Musk czy Steve Wozniak. Teraz swoim gościnnym występem nadchodzący epizod uświetni Bill Gates.

Bill Gates w „Teorii wielkiego podrywu” - kiedy emisja?

Odcinek z udziałem Billa Gatesa ma zostać wyemitowany pod koniec marca 2018 roku. Jak wynika z raportu CNN, jeden z najbogatszych ludzi świata będzie gościem Penny w pracy. Oczywiście, kiedy usłyszą o tym jej przyjaciele, zrobią wszystko, by poznać osobiście podziwianego geniusza, innowatora i miliardera.

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy Gates wystąpi w sit-comie. W 2001 wystąpił w jednym z odcinków serialu „Frasier”, również jako on sam.

„Teoria wielkiego podrywu” to jeden z najpopularniejszych obecnie emitowanych sit-comów na świecie. Na swoim koncie ma 44 nagrody (w tym Emmy i Złotego Globa) oraz niemal 150 nominacji. Najsłynniejszym bohaterem i najczęściej nagradzanym aktorem serialu jest Jim Parsons w roli Sheldona Coopera, genialnego fizyka teoretycznego i pociesznego socjopaty, zaś bohaterką - była kelnerka Penny, w którą wciela się Kaley Cuoco. Aktualnie trwa 11. sezon serialu, stacja CBS ogłosiła już powstanie kolejnego.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.