Billboardy spoilerujące seriale zachęcają do pozostania w domach. Ciekawa inicjatywa Netfliksa

29.03.2020 13:54
Foto: Netflix/Photoshot/East News|undefined Fot. Netflix/Photoshot/East News

Nie lubisz spoilerów? To zostań lepiej w domu. Platforma Netflix zapoczątkowała ciekawą akcję promującą stosowanie się do zasad bezpieczeństwa w trakcie pandemii koronawirusa.

W ramach zaostrzonych środków bezpieczeństwa, wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa, każdy obywatel powinien zastosować samoizolację i nie ruszać się z domu, chyba, że istotnych przypadkach. Nawiązuje do tego słynny hashtag #ZostańWDomu. Niestety, nie wszyscy stosują się do zaleceń i wciąż namiętnie poruszają się po ulicach. Platforma Netflix postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i na własny sposób zmobilizować ludzi do pozostania w domach. Tak właśnie powstała akcja The Spoiler Billboard.

The Spoiler Billboard - Netflix spoileruje popularne seriale w ramach akcji #ZostańWDomu

Spoiler to mówiąc krótko ujawnienie istotnego zdarzenia lub faktu związanego z danym tekstem kultury. Co do zasady - nikt spoilerów nie lubi. Odbierają w końcu przyjemność z oglądania filmów i seriali, lub czytania książek. Netflix postanowił wykorzystać ten fakt przeciwko śmiałkom, którzy wbrew zasadom bezpieczeństwa opuszczają swoje domy.

Przeczytaj także

Na ulicach miast, w miejscach słynących z najsilniejszego zaludnienia (jak np. stacje metra), zawisły billboardy przedstawiające spoilery z popularnych seriali platformy. Całość okraszona została hasłem:

Trzeba było zostać ku*wa w domu. 

Jeśli zatem nie chcecie poznać istotnych niuansów fabularnych takich seriali jak "Dom z papieru", "Narcos" czy "Stranger Things", to zostańcie w domach.  

Zobacz też: Netflix - nowości na kwiecień 2020. Jakie produkcje zawitają na platformie? 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.