Bohaterowie "Deadwood" powracają w zwiastunie filmu. Znamy datę premiery

Sergiusz Kurczuk
22.03.2019 12:43
Deadwood|undefined Fot. materiały promocyjne

Stacja HBO zaprezentowała pierwszy zwiastun filmu "Deadwood" - kontynuacji popularnego serialu, dziejącego się na Dzikim Zachodzie. Zapowiedziano też datę premiery nadchodzącej produkcji.

Fani "Deadwood" od dawna czekają na zapowiedziany kilka lat temu pełnometrażowy film, rozgrywający się w tytułowym mieście. Cierpliwość się opłacała, ponieważ twórcy produkcji zaprezentowali pierwszy zwiastun, zdradzający, o czym opowie jej fabuła.

Przeczytaj także

"Deadwood" - zwiastun filmu HBO

Jeśli nie kojarzycie "Deadwood", spieszymy z wyjaśnieniami. W 2004 roku na HBO zadebiutował 1. sezon serialu opowiadającego o legendarnym miasteczku na Dzikim Zachodzie, gdzie losy autentycznych postaci zostały połączone historiami fikcyjnych bohaterów. W tytułowej osadzie pojawia się wiele barwnych osobowości - od prostytutek przez poszukiwaczy złota, Indian po bezwzględnych rewolwerowców. Głównymi bohaterami są prawnik Seth Bullock (Timothy Olyphant), zwiadowca Wild Bill Hickok (Keith Carradine) oraz właściciel salonu Al Swearengen (Ian McShane). Twórcy umiejętnie bawili się konwencją westernu, powodując, że serial "Deadwood" cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. O czym będzie film na podstawie telewizyjnej produkcji?

W filmie pojawi się wielu bohaterów znanych z serialu. Oznacza to, że widzowie poznają dalsze losy postaci, ukazanych w "Deadwood". Twórcy zaprezentowali również oficjalny opis fabuły filmu.

Dawni rywale powrócą do akcji, sojusze zostaną wystawione na próbę, a stare rany otworzą się na nowo, kiedy wszystko zacznie zmierzać w kierunku nowoczesności. W rolach głównych Ian McShane, Timothy Olyphant oraz Molly Parker.

Jak nowe czasy odbiją się na bohaterach?

Przeczytaj także

"Deadwood" - kiedy premiera filmu HBO?

Serial doczekał się 3 sezonów. Jego emisję zakończono w 2006 roku i od tego momentu widzowie z niecierpliwością oczekiwali na kontynuację. Ich marzenia wkrótce się spełnią. Film "Deadwood" trafi na HBO i HBO GO już 31 maja 2019 roku. Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z serialem, macie więc czas, by nadrobić 36 odcinków opowieści rozgrywającej się na Dzikim Zachodzie.

>>Zobacz też: Czarnobyl: Nowy serial HBO o katastrofie w Czarnobylu<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.