Bracia Duffer zdradzają, co czeka widzów w 4. sezonie "Stranger Things"

10.07.2019 10:11
Stranger Things sezon 4|undefined Fot. . kadr z serialu Netflix "Stranger Things"

Bracia Duffer udzielili wywiadu, w którym zdradzili, czego możemy się spodziewać w ostatnim, 4. sezonie "Stranger Things".

UWAGA! Artykuł może zawierać spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność.  

Ostatnie minuty finałowego odcinka 3. sezonu "Stranger Things" pozostawiają widzów z masą pytań. Hopper (prawdopodobnie) ginie, Jedenastka traci swoje moce, rodzina Byersów wyprowadza się z Hawkins, a Rosjanie nie przestają eksperymentować i tworzą własnego Demogorgona. Czarne charaktery wykorzystują więźniów (czy jednym z przetrzymywanych jest Hopper?) do testów nad swoimi potworami. Co zatem wydarzy się w 4. sezonie "Stranger Things"?

Bracia Duffer zdradzają, co czeka widzów w 4. sezonie "Stranger Things"

Jak podaje ew.com, Netflix jeszcze nie ogłosił 4. sezonu "Stranger Things", ale bracia Duffer postanowili uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić co nieco na temat ostatniego już sezonu. Ross Duffer powiedział:

[...] Pod koniec 2. sezonu dowiedzieliśmy się kilki rzeczy o Billym. Wiedzieliśmy też, że Rosjanie zamierzają wkroczyć. Nie mieliśmy pojęcia o centrum handlowym, ale wiedzieliśmy, że coś wielkiego się wydarzy. Podobnie będzie w 4. sezonie. [...] Teraz musimy się skupić na dopracowaniu szczegółów. Jesteśmy podekscytowani dokąd to wszystko zmierza. Kolejny sezon będzie całkiem inny [...]

Matt Duffer dodał:

Myślę, że największą rzeczą, która się wydarzy, będzie drobne otwarcie się [...] pod względem fabuły, która wyjdzie poza granice Hawkins.

Przeczytaj także

Czy to oznacza, że w 4. sezonie "Stranger Things" będzie jeszcze więcej Rosjan?

Jeśli zakładamy, że jest 4. sezon, pozostaje pytanie, kim jest Amerykanin w celi i co [Rosjanie] zamierzają zrobić z Demogorgonem. Te kwestie odegrają ogromną rolę w kolejnym sezonie.

Na razie pozostaje nam jedynie czekanie. 3. sezon "Stranger Things" miał swoją premierę 4 lipca 2019 roku i jak się okazało, ściągnął przed ekrany masę ludzi. Amerykanie woleli oglądać serial Netfliksa niż świętować Dzień Niepodległości.

Zobacz także: "Stranger Things" - 3. sezon wprowadza do serialu pierwszą postać LGBTQ

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.