Brakuje wam "Lucyfera"? To zakulisowe wideo z wpadek na planie wam pomoże

18.09.2020 09:46
Lucyfer serial|undefined Fot. John P Flexor//Capital Pictures/East News

Netflix doskonale wie, które seriale z ich oferty są najbardziej atrakcyjne dla widzów. Wśród nich jest oczywiście "Lucyfer", którego nowe odcinki zadebiutowały niedawno na platformie.

Opowiastka o Diable, który postanawia opuścić Piekło i udać się do Los Angeles, gdzie staje się właścicielem ekskluzywnego klubu nocnego Lux, a także pomaga policji w rozwiązywaniu spraw i przy okazji zakochuje się w swojej partnerce jest niejako fenomenem.

Anulowanie serialu przez FOX, a potem kampania fanów, by przywrócić "Lucyfera" do łask i znaleźć mu nowy dom spowodowały, że projektem zainteresował się Netflix, a gwiazdy produkcji zawdzięczają swój los właściwie widzom, którzy tak głośno protestowali.

Lucyfer - zobaczcie wideo z wpadek na planie

Reszta, jak mawiają, jest już historią. Dwa lata później jesteśmy już po premierze 5. sezonu "Lucyfera", czy właściwie jego pierwszej części. Jednak raptem 8 odcinków nie jest w stanie usatysfakcjonować większości fanów. Pewnie też dlatego Netflix udostępnił wideo z wpadkami na planie 5. serii serialu, które zobaczyć możecie poniżej:

Przeczytaj także

Miejmy nadzieję, że premiera drugiej części 5. sezonu "Lucyfera" odbędzie się raczej prędzej, niż później. Na razie jednak data debiutu pozostaje tajemnicą.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.