"Bridgertonowie": Simone Ashley gwiazdą 2. sezonu największego hitu Netflix

16.02.2021 12:50
Bridgertonowie Fot. materiały prasowe Netflix

Phoebe Dynevor i Regé-Jean Page nie będą już głównymi gwiazdami serialu "Bridgertonowie". W drugim sezonie oczy całego dworu (i rekordowej liczby widzów Netflixa) zwrócą się w stronę Jonathana Baileya i Simone Ashley.

Spokojnie, żadna z gwiazd "Bridgertonów" nie jest podejrzewana o kanibalizm ani o skrywanie innych mrocznych sekretów. Phoebe Dynevor i Regé-Jean Page, którzy zyskali światową sławę jako Daphne Bridgerton i książę Hastings, w 2. sezonie po prostu ustąpią pola kolejnym poszukiwaczom miłości. Jako para, której z końcem pierwszego sezonu hitu Netflixa urodziło się dziecko, z oczywistych względów przestaną być w centrum zainteresowań plotkarskiej gazety Lady Whistledown, a oczy całej socjety zwrócą się w stronę nowych ofiar Amora - najstarszego brata Daphne, Anthony'ego i jego niespodziewanej, nowej wybranki Kate.

Polecamy

Simone Ashley jako Kate w 2. sezonie "Bridgertonów"

Jak poinformował Deadline, a następnie potwierdził Netflix, główną bohaterkę 2. sezonu "Bridgertonów" zagra Simone Ashley. Aktorka znana m.in. z serialu "Sex Education" wcieli się w Kate Sharmę - inteligentną, twardą sztukę, która właśnie przybyła do Londynu i która nie znosi głupców. Choć Netflix nie opublikował jeszcze oficjalnego opisu nowego sezonu swojego największego hitu, z książek Julii Quinn wiemy, że Kate będzie niesamowicie uprzykrzać życie Anthony'emu - najstarszemu bratu Daphne, który postanowił się wreszcie ustatkować. Finalnie okaże się jednak jego największym pragnieniem.

Polecamy

Nie martwcie się jednak miłośnicy i miłośniczki głównych bohaterów pierwszego sezonu! Twórca i showrunner serialu Chris Van Dusen zapowiedział, że znane i uwielbiane postaci nie znikną z serialu, a obsada zostanie po prostu wzbogacona o paletę nowych twarzy.

Zobacz także

"Bridgertonowie": Kiedy 2. sezon serialu?

Serial "Bridgertonowie", który zadebiutował na Netflix 25 grudnia 2020, bardzo szybko okazał się ogromnym sukcesem. Produkcja strąciła ze szczytu samego "Wiedźmina", stając się najchętniej oglądanym serialem serwisu w historii. Nic więc dziwnego, że niecały miesiąc po premierze zapowiedziano kontynuację hitu. Drugi sezon "Bridgertonów" najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne w 2022 roku. 

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.